Neler Yeni

Rx 6500xt pci 3.0 çok mu kötü performans olur?

Wane

80+
performans olarak gtx 1650'yle aynı sayılır ama gerçekten çok problemli. Drop yeme ihtimaliniz GTX 1650'ye göre çok daha fazla. GTX 1650 bakmanızı tavsiye ederim veya ikinci el bakmanızı.
drop yeme ihtimali derken, ilk defa sizden duydum. Kartı çoğu kişi öneriyor f/p kartıymış pci 3.0 da bile 1650'den daha çok performanslı diyor çoğu kişi neye dayanarak bu yorumu yaptınız anlamadım, gende yorumunuza saygı duyuyorum. Yardımcı olduğunu için de teşekkür ederim <3
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pardon tam okumamışım o kadar sorun olmaz 5-6 ay için
tamamdır çok teşekkür ederim. <3

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
drop yeme ihtimali derken, ilk defa sizden duydum. Kartı çoğu kişi öneriyor f/p kartıymış pci 3.0 da bile 1650'den daha çok performanslı diyor çoğu kişi neye dayanarak bu yorumu yaptınız anlamadım, gende yorumunuza saygı duyuyorum. Yardımcı olduğunu için de teşekkür ederim <3

tamamdır çok teşekkür ederim. <3
Daha bugün bir konusu açıldı hocam.

64 bitin yanında 4 GB olduğu için deli gibi droba meyilli. direkt çok az FPS verdiği oyunlarda var ama düzelttiler biraz. Lolde falan deli gibi drop yiyorsunuz bazen.

Wane

80+
Daha bugün bir konusu açıldı hocam.

64 bitin yanında 4 GB olduğu için deli gibi droba meyilli. direkt çok az FPS verdiği oyunlarda var ama düzelttiler biraz. Lolde falan deli gibi drop yiyorsunuz bazen.
ilk defa gördüm çok garipmiş ama 1650 almayı düşünmüyorum. Ultra takıntım yok orta ayarlarda oynayabilirim. 4 vram oldukçca kötü evet ama yapabileceğimiz bir şey yok ekran kartı fiyatları ortada.

mfimmel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,089
İsim
fimmel
Steam
mfimmel
rdr2 days gone dying light 2 tarzı oyunlar kastım bu orta ayarlarda oynatsın 1080p iyi fifa 23 çıkıyor onu oynamak istiyorum gta 6 oynatır mı sizce 2025 de çıkıcak? üzer mi bu kart yani bu devride alsam

tamamdır çok teşekkür ederim.

anladım tamam çok çok teşekkür ederim, çok sağ olun.
RAM 12 üstü ise RDR2 Medium'da 60-100 FPS civarı alırsın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,980
Üyeler
156,416
Son üye
yamall
Top Bottom