Neler Yeni

Rx 6500xt çok mu pahalı? alınır mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,116
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
bend
Ek olarak bende xfx modelini pci 3.0 üzerinde kullanıyorum. Ne wattman ne takılma sorunu hiç yaşamadım.
e yaşamadım yaşamamda memnunum xfx ten
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunu yapan sadece Sapphire değil ki? Asusta MSI da gigabyte da yapiyo bunları eğer kartın sonunda OC yazısı varsa kart direkt OCli üretilmiş demektir yani bunu neden sadece Sapphire yapmış gibi gösteriyorsunuz ki? Bunu nerdeyse her marka yapar her markanın 6500xt kartının core clock ve memory clock özelliği çok az bir şekilde farklı olur yani bu OCyi yapan Sapphire değil sadece herkes yapiyo
saphire kartım var ve çok ısınıyor bide saphire kartlar ne biliyim hoşlanmıyorum ve saphire kartlarda daha çok watman oluyor diye duydum

Recep abi dedi. Sapphire fazla OC yapıyomuş ondan dolayı hata veriyomuş. 3,sayfadaki mesaj https://www.technopat.net/sosyal/konu/wattman-hatasi-nedir.697018/page-3#posts

link?

hayır bana kalırsa sapphire iyi bir marka pulse modelide iyi varsa incelemelerini izle farketmez hangi modeli olduğu sadece bu oc konusu hakkında bilgin olsun

bextrium

80+
takılma yaşadın mı hiç?
Oyun esnasında hiç yaşamadım. Sadece şu var. Steam pubg oyun yeni başladığında bekleme alanındayken küçük bir adet takılma oluyor, onun harici oyun esnasında olmadı. Başka bir oyunda hiç yaşamadım zaten.

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,116
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar

SwindLers

80+
Oyun esnasında hiç yaşamadım. Sadece şu var. Steam PUBG oyun yeni başladığında bekleme alanındayken küçük bir adet takılma oluyor, onun harici oyun esnasında olmadı. Başka bir oyunda hiç yaşamadım zaten.
anladım tamam

Asusun msın top kartlarında daha çok OC var bu arada
beynim yandı hangisini alayım

ama n

edense saphire markasından memnun olmayanlar var be dahil
kafam çok karıştı hangisini alayım ya

bextrium

80+
anladım tamam

Bu akşamı bekle. Xfx veya sapphire 3800ün altında bi fiyata gelirse gaming gecesine al gitsin. Eğer gelmezse Hepsiburada'dan asusu alırsın. Ben olsam böyle yapardım.

SwindLers

80+
Bu akşamı bekle. Xfx veya sapphire 3800ün altında bi fiyata gelirse gaming gecesine al gitsin. Eğer gelmezse Hepsiburada'dan asusu alırsın. Ben olsam böyle yapardım.
tamamdırrr

asusu alamayabilirim ya pederle tartıştık biraz en kötü sapphire alırım oda üzmez ya

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
anladım tamam