Neler Yeni

RX 6600 XT den gelen cızırtı

konf38

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet Sevim
Selamlar sorunum başlıktaki gibi dir. Ses coinwhine gibi durmuyor aşşağıya video kaydını bırakacağım. Sizce ses Ekran kartının hangi elemanından geliyor? (PSU da bir sıkıntı yok farklı bir kasada yani farklı bir psu da test edildi.) Kullanmaya devam etsem sıkıntı olurmu? Yardımlarınızı bekliyorum.

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Selamlar sorunum başlıktaki gibi dir. Ses coinwhine gibi durmuyor aşşağıya video kaydını bırakacağım. Sizce ses Ekran kartının hangi elemanından geliyor? (PSU da bir sıkıntı yok farklı bir kasada yani farklı bir psu da test edildi.) Kullanmaya devam etsem sıkıntı olurmu? Yardımlarınızı bekliyorum.

Coil-whine sesi bence. Diger tıkırtı sesi mouse mu?

flakesxd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Efe Funda
MSI Afterburner üzerinden fan ayarını bi 10 saniye %100 yaparımısın? Tekrar cızırtı geliyor mu?

konf38

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet Sevim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

CrancyLynx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
221
İsim
Yunus Emre Arslan

uçak kalkıyor zannettim mübarek

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Hocam tamirciye vs götürmeye gerek varmı performans düşüşü vs yok. Bazıları kondansatör den geliyor diyorlar aslı varmıdır?
Yok performansa etkisi yok. Bobin sesi. Ekran kartı yüksek kullanımda yapar.
Benim kartımda da var

Aykut D.

80+ Gold
Coil whine sorun arıza teşkil etmez .

Top Bottom