Neler Yeni

Rx 6600 xt Msi modeller neden daha ucuz?

YusufShn01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Yusuf Emre Şahin
Daha önce konu açtım evet fakat kafamda her şey tam olarak netleşmedi. Msi mech 2x rx 6600 xt modelleri diğer modellere nazaran baya baya daha uygun şu an fiyat olarak satışta. İyi hoş her şey güzel fakat satıcılara güvenemedim. Satıcı yorumlarını incelediğimde bu ekran kartı için yorumları yok fakat başka ürünlerde yorumları buldum ve bazı yorumlar güzeldi fakat bazı yorumlarda ise fatura göndermediği veya ürünün kullanılmış olarak geldiği vs vs yazıyordu. Bir satıcının ismi Queenck diğeri tagy teknoloji. 6300 tl şu an modeller. En ucuz Sapphire bile 7664 tl aradaki fark uçurum. Uygun olduğu için almak istiyorum fakat aldığımda kullanılmış ürün göndermelerinden vs korkuyorum iade de kabul olmazsa sıkıntı baya büyür benim için, sonuçta 6000 tl yi biriktirmek gerçekten zor oldu. Hepsiburada temsilcisi ile yazıştım bana aynen şunları dedi "eğer ürünün kullanılmış olduğunu düşünüyorsanız, paketi açmış olsanız bile 14 gün içerisindeki iade hakkınızı kullanabilirsiniz" firma yine de bir yolunu bulup iadeyi kabul etmeyebilir. Başımın ağrımasını istemiyorum. Üstelik iki firmanın da benzer isimlerde başka sayfaları da var. Onu da geçtim firmalar 1-2 ay önce satışa başlamışlar ve az ürün satmışlar haliyle yorumlar az. Sizce ne yapmalıyım? En kötü ihtimalle 6k civarında kart önerebilir misiniz? (0 olmalı, bu kadar para veriyorum 2. Ele yönelip riske atmak istemiyorum, ortalık mining kartı kaynıyor)

Link1: https://www.hepsiburada.com/msi-rad...MF3?magaza=QUEENCK&url_src=and-product-detail

Link2: https://www.hepsiburada.com/msi-vga...aza=Tagy+Teknoloji&url_src=and-product-detail

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Neşet AKSAN
Daha önce konu açtım evet fakat kafamda her şey tam olarak netleşmedi. Msi mech 2x rx 6600 xt modelleri diğer modellere nazaran baya baya daha uygun şu an fiyat olarak satışta. İyi hoş her şey güzel fakat satıcılara güvenemedim. Satıcı yorumlarını incelediğimde bu ekran kartı için yorumları yok fakat başka ürünlerde yorumları buldum ve bazı yorumlar güzeldi fakat bazı yorumlarda ise fatura göndermediği veya ürünün kullanılmış olarak geldiği vs vs yazıyordu. Bir satıcının ismi Queenck diğeri tagy teknoloji. 6300 TL şu an modeller. En ucuz Sapphire bile 7664 TL aradaki fark uçurum. Uygun olduğu için almak istiyorum fakat aldığımda kullanılmış ürün göndermelerinden vs korkuyorum iade de kabul olmazsa sıkıntı baya büyür benim için, sonuçta 6000 TL yi biriktirmek gerçekten zor oldu. Hepsiburada temsilcisi ile yazıştım bana aynen şunları dedi "eğer ürünün kullanılmış olduğunu düşünüyorsanız, paketi açmış olsanız bile 14 gün içerisindeki iade hakkınızı kullanabilirsiniz" firma yine de bir yolunu bulup iadeyi kabul etmeyebilir. Başımın ağrımasını istemiyorum. Üstelik iki firmanın da benzer isimlerde başka sayfaları da var. Onu da geçtim firmalar 1-2 ay önce satışa başlamışlar ve az ürün satmışlar haliyle yorumlar az. Sizce ne yapmalıyım? En kötü ihtimalle 6k civarında kart önerebilir misiniz? (0 olmalı, bu kadar para veriyorum 2. Ele yönelip riske atmak istemiyorum, ortalık mining kartı kaynıyor)

Link1: https://www.hepsiburada.com/msi-rad...MF3?magaza=QUEENCK&url_src=and-product-detail

Link2: https://www.hepsiburada.com/msi-vga...aza=Tagy+Teknoloji&url_src=and-product-detail
Daha önce konu açtım evet fakat kafamda her şey tam olarak netleşmedi. Msi mech 2x rx 6600 xt modelleri diğer modellere nazaran baya baya daha uygun şu an fiyat olarak satışta. İyi hoş her şey güzel fakat satıcılara güvenemedim. Satıcı yorumlarını incelediğimde bu ekran kartı için yorumları yok fakat başka ürünlerde yorumları buldum ve bazı yorumlar güzeldi fakat bazı yorumlarda ise fatura göndermediği veya ürünün kullanılmış olarak geldiği vs vs yazıyordu. Bir satıcının ismi Queenck diğeri tagy teknoloji. 6300 TL şu an modeller. En ucuz Sapphire bile 7664 TL aradaki fark uçurum. Uygun olduğu için almak istiyorum fakat aldığımda kullanılmış ürün göndermelerinden vs korkuyorum iade de kabul olmazsa sıkıntı baya büyür benim için, sonuçta 6000 TL yi biriktirmek gerçekten zor oldu. Hepsiburada temsilcisi ile yazıştım bana aynen şunları dedi "eğer ürünün kullanılmış olduğunu düşünüyorsanız, paketi açmış olsanız bile 14 gün içerisindeki iade hakkınızı kullanabilirsiniz" firma yine de bir yolunu bulup iadeyi kabul etmeyebilir. Başımın ağrımasını istemiyorum. Üstelik iki firmanın da benzer isimlerde başka sayfaları da var. Onu da geçtim firmalar 1-2 ay önce satışa başlamışlar ve az ürün satmışlar haliyle yorumlar az. Sizce ne yapmalıyım? En kötü ihtimalle 6k civarında kart önerebilir misiniz? (0 olmalı, bu kadar para veriyorum 2. Ele yönelip riske atmak istemiyorum, ortalık mining kartı kaynıyor)

Bende n11 den QUEENMRT ADINDA FİRMASAN dün sipariş geçtim ve deneyim sağlıyacagım size ONDAN SONRA BİLGİ VERMEK İSTERİM.

YusufShn01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Yusuf Emre Şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende n11 den QUEENMRT ADINDA FİRMASAN dün sipariş geçtim ve deneyim sağlıyacagım size ONDAN SONRA BİLGİ VERMEK İSTERİM.
Evet aynı firma, benim gördüğüm Hepsiburada da queenck, queenmrt34 gibi firmalar vardı. Umarım sıkıntı çıkmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Neşet AKSAN
Evet aynı firma, benim gördüğüm Hepsiburada da queenck, queenmrt34 gibi firmalar vardı. Umarım sıkıntı çıkmaz
Artık TÜM Deneyimi yaşamış olucagım yarın akşam itibari ile ürün çok hızlı bir şekilde kargoya verildi İSTANBUL ŞİŞLİ BÖLGESİNDEN
Mesaj otomatik birleştirildi:

Artık TÜM Deneyimi yaşamış olucagım yarın akşam itibari ile ürün çok hızlı bir şekilde kargoya verildi İSTANBUL ŞİŞLİ BÖLGESİNDEN
Ama oyun test vs yapmıyacagım internet baglanmasını bekliyorum şuanda

YusufShn01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Yusuf Emre Şahin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama oyun test vs yapmıyacagım internet baglanmasını bekliyorum şuanda
Başka bir konuda okudum şimdi, kargoyu açtım, ürünün içindeki garanti belgesi ve kullanma kılavuzu japonca demiş. Mining zamanında japonyadan alınan kartlar mı..

YusufShn01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Yusuf Emre Şahin
bir şey diyemem AMA türkiye ŞARTLARI BİZE DOLANDIRICILARLA BİLE TİCARET YAPMAYA KADAR GÖTÜRDÜ 🤣
Benim güvenim maalesef hiç kalmadı. Yarın Hepsiburaya yazıp şikayet edeceğim. İnşallah sonuç çıkar ve daha fazla insan mağdur olmadan engellenir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,835
Üyeler
156,391
Son üye
Metehan4.
Top Bottom