Neler Yeni

Rx 7900XT vs RTX 4070 Super

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Arda Kahraman
Türkiyede satışta 4 adet 2k 360 hz monitör var
3ü oled 1 ips panel siz 40k ya ips mi önerecektiniz ki benim oled dememe takildiniz heralde öyle bir hata yapmasiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu bütçede gamepower alınmaz dostum bizzat kullandım ışık süzmezi carti curtu çok yoruyor monitör yazıp googlede ilk karşına çıkanı arastirmadan insanlara tavsiye etme lütfen
Kral her monitörde öyle şey olucak diye yok ben ucuza bulup arıyorum yoksa tavsiye bile etmiyorum onları ayrıca biz neyin kavgasını yapıyoruz adam bile yazmıyor artık okuyup geçiyor gel adam gibi monitör ve hazır sistem bulak şuna ortak... He bide neler oynican kral hikayeli oyun ise 165-180hz yeter ama valo cs oynicaksan 200-360

aapo0908

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
alp
Çok fazla karışıklık ve konudan konuya atlamaya ragmen ortalığı toparlamak adına
Apo krsl senden tek ricam olucak 2 3 gündür araştırıyorum herkes farklı şey söylüyor Allah çarpsın anlamıyorum. Toplamayı önerdim bana ama ben toplamayı bilmiyorum hazır sistemler de biraz enayi tokatlamacs gibi geliyor etrafımda anlayan tanıdık biri yok ben senin atığın işlemciyi zaten düşünüyordum fakat güvenilir marka falan hiç bilmiyorum. Gerçekten rica ediyorum zamanını çalmak gibi olacak ama bana sistem önerebilirmisin anakart soğutucu kasa vs dahil monitörü ben sonra bir vakit düşüneceğim
Eğer biraz beklersen sana bizzat sistem toplayabilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Arda Kahraman
Apo krsl senden tek ricam olucak 2 3 gündür araştırıyorum herkes farklı şey söylüyor Allah çarpsın anlamıyorum. Toplamayı önerdim bana ama ben toplamayı bilmiyorum hazır sistemler de biraz enayi tokatlamacs gibi geliyor etrafımda anlayan tanıdık biri yok ben senin atığın işlemciyi zaten düşünüyordum fakat güvenilir marka falan hiç bilmiyorum. Gerçekten rica ediyorum zamanını çalmak gibi olacak ama bana sistem önerebilirmisin anakart soğutucu kasa vs dahil monitörü ben sonra bir vakit düşüneceğim
İ9 Lara kafa tutar o fakat itopyadan bakdim hazır olarak 56k 16gb ram ve soğutucu yok diye bende atmadim

aapo0908

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
alp
Ve senden tam olarak bana istediğini söylemeni istiyorum oyun olarak ne oynuyorsun sabah aksam valo cs lol atıyorum dersen başka her türlü oyun oynuyorum dersen başka sistem onericem

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Arda Kahraman
Ve senden tam olarak bana istediğini söylemeni istiyorum oyun olarak ne oynuyorsun sabah aksam valo cs lol atıyorum dersen başka her türlü oyun oynuyorum dersen başka sistem onericem
RX 7900gre bile yeter kral sana fazla bile XT ama sen biliyon gene

İndirim kovalayıp çok ucuza alabilir ben 11999 tl ye gaming gecesinden almistim
İyi almışsın

Ama dediğim gibi 7900 gre yeter sana kanka istersen o ekran kartla ilgili sistem toplayak veya hazır bulak

HayranAga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emirhan
Kral şöyle söyliyim ben sana ben rust oynuyorum bilmem biliuormusun ama baya emek isteyen oyun baya online oluyorum yani csgo da oluyor valo da oluyor rainbow six siege arıyorum arada genelde pvp odaklı fps oyunları yada satisfactory oluyor falan hikaye oyunuda oynamak istiyorum ama işte GTX 1050 oğ oğ diye kalıyor

aapo0908

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
alp

İyi almışsın
Xt biraz üst düzey oluyor ama bütçesi varsa 2k da bütün çıkacak oyunları korkmadan ultra ayarlarda rtx açarak oynayabilir gre için yeri gelir bazen ayarlardan kısmasi gerekir ama arada 10k civarı fark var seçimi kendisi oynadığını oyuna ve bütçesine göre yapsın

HayranAga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emirhan

İyi almışsın

Ama dediğim gibi 7900 gre yeter sana kanka istersen o ekran kartla ilgili sistem toplayak veya hazır bulak
Kral 6 yıl sonra ilk defa PC alıcam durum vahim 6 yılda bir PC alacaksam kaliteşi alayım bi 6 7 yıl şuanki gibi sorun çıkarmadan tutsun beni

aapo0908

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
alp
Kral şöyle söyliyim ben sana ben rust oynuyorum bilmem biliuormusun ama baya emek isteyen oyun baya online oluyorum yani csgo da oluyor valo da oluyor rainbow six siege arıyorum arada genelde pvp odaklı fps oyunları yada satisfactory oluyor falan hikaye oyunuda oynamak istiyorum ama işte GTX 1050 oğ oğ diye kalıyor
Sana 4k monitör önerecektim ama madem rekabetçi oyunlar oynuyorsun 2k 240 hz senin için en ideali olur

Kral 6 yıl sonra ilk defa PC alıcam durum vahim 6 yılda bir PC alacaksam kaliteşi alayım bi 6 7 yıl şuanki gibi sorun çıkarmadan tutsun beni
Aradaki 10 13k yi ödersin arti olarak 2 3 sene alırsın ben şahsen xt almanı öneririm

HayranAga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emirhan
Xt biraz üst düzey oluyor ama bütçesi varsa 2k da bütün çıkacak oyunları korkmadan ultra ayarlarda rtx açarak oynayabilir gre için yeri gelir bazen ayarlardan kısmasi gerekir ama arada 10k civarı fark var seçimi kendisi oynadığını oyuna ve bütçesine göre yapsın
Kral sen bütçeyi çok dert etme anne babadan 55k slıcam gerisini halledicem ben ama gidipte 65kya çıkamam mesela Max 60k dediğim gibi bilmiyorum

Sana 4k monitör önerecektim ama madem rekabetçi oyunlar oynuyorsun 2k 240 hz senin için en ideali olur

Aradaki 10 13k yi ödersin arti olarak 2 3 sene alırsın ben şahsen xt almanı öneririm
İşte bana önerebilirmisin sistemi direkt kral ben hayatımda hiç toplamadım 2017 gibi 6kya laptop aldım hiç gezdiğim de yok şuan pili bile yok laptopun oyun oynamaktan şişti masaüstü gibi takılıyor soğutması kasası dahil sıkıntı çıkarmayacak ısınmayacak falan filan böyle perfect olmsso lzzım değil ama olabildiğince problem çıkarmasın kral ya ben bu laptop ile 90 dereceyi görmüşümdür belki PC bildiğin ilk açıldoğında 60fps verirken 5 fps veriyordu

Çok fazla karışıklık ve konudan konuya atlamaya ragmen ortalığı toparlamak adına

Eğer biraz beklersen sana bizzat sistem toplayabilirim
Beklerim kral

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Arda Kahraman
9 yıldır geforce GT 210 kullanıyordum 1 senedir de GT 730 geçtim öyle söylem daha almadım hala ve

9 yıldır geforce GT 210 kullanıyordum 1 senedir de GT 730 geçtim öyle söylem daha almadım hala ve
Araştırdım sıvı soğutma iyi ama 360mm daha iyi ucuz diye seçtim RX 7800xt koydum ne fazla ne az birde SSD 1tb fakat okuma yazma düşük onun dışında güzel PSU 700w markalı mi markasız mi bilmiyorum ama uyguna getirmek için ram da dediğin gibi

Ekler

• Screenshot_2024-08-19-00-18-18-298_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-08-19-00-18-18-298_com.android.chrome.jpg
    304.2 KB · Hit: 4
  • Screenshot_2024-08-19-00-18-21-829_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-08-19-00-18-21-829_com.android.chrome.jpg
    269 KB · Hit: 4
  • Screenshot_2024-08-19-00-18-24-759_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-08-19-00-18-24-759_com.android.chrome.jpg
    288.4 KB · Hit: 4
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR