Neler Yeni

RX5700 Gaming X Modelinin NVDIA Hangi Kart Karşılar

aber

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
ahmet ber
Arkadaşlar işlemcim "Ryzen 5 3600" ve bu son zamanlardaki AMD ekran kartı dalgası beni çok ürküttü çünkü pcden hiç anlamıyorum bu sorunları alırsam hiç bir şey yapamam bu yüzden bana 5700 gaming Xe denk gelecek bir kart önermeniz gerekiyor ben kendim alamam ve bana yardımcı olursanız ç.ok iyi olur? NVDİA da böyle sorunlar yok değilmi
2060s al geç.

Mileven

80+ Silver
Arkadaşlar işlemcim "Ryzen 5 3600" ve bu son zamanlardaki AMD ekran kartı dalgası beni çok ürküttü çünkü pcden hiç anlamıyorum bu sorunları alırsam hiç bir şey yapamam bu yüzden bana 5700 gaming Xe denk gelecek bir kart önermeniz gerekiyor ben kendim alamam ve bana yardımcı olursanız ç.ok iyi olur? NVDİA da böyle sorunlar yok değilmi
amd sorunları diyenlerın cogu amd ekran kartı kullanmadı forumda gordum AMD driverları sorunlu dıyıp 5700XT onerıyorlar al 5700 i kafan rahat olsun

Lergoooon

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,872
İsim
Hüseyin Akbal
Dalga derken? Yazılımsal sorunlar düzeldi diyebiliriz.

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,802
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Nvidia alın stabilite istiyorsanız. En mantıklı tercih 2060S olur.

Fiery

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,053
İsim
Ömer
Steam
fieryz
AMD sorunları diyenlerın cogu AMD ekran kartı kullanmadı forumda gordum AMD driverları sorunlu dıyıp 5700XT onerıyorlar al 5700 i kafan rahat olsun
Sende AMD kullandın diye önermek zorunda mısın ? :d

tectec78

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
hayati kadir
tamamda neden bana bir anlatırsanız bende öğreneyim ve "MSI RX5700 Gaming X" modeline şuan VATAN BİLGİSAYARDAN 3881 TL para vercektim bu alacağım 2060s ne kadar bir önerirseniz marka model gidip yanlış bişiy almıyım. Ama ASUS kartlar gibi ısınma problemi yapmasın habire

tectec78

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
hayati kadir
Arkadaşlar ne demek yok bu forumda hergün 100 lerce mavi ekran siyah ekran kodları gönderiliyor AMD ile alakalı yapmayın allah aşkına

aber

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
ahmet ber
tamamda neden bana bir anlatırsanız bende öğreneyim ve "MSI RX5700 Gaming X" modeline şuan VATAN BİLGİSAYARDAN 3881 TL para vercektim bu alacağım 2060s ne kadar bir önerirseniz marka model gidip yanlış bişiy almıyım. Ama Asus kartlar gibi ısınma problemi yapmasın habire
Bütçen ne kadar ayrıca gaming x 3500 TL civarlarına da satılıyor. Eğer bu işlerden pek anlamam dersen bulaşma amd'ye. Ki bu cümleyi 5700 xt pulse kullanan biri olarak yazıyorum. Bütçen ne kadarsa ona göre bir 2060s modeli önerilir. İncehesap gaming gecesini takip et ucuza satılıyor acelen yoksa. Burada yazılanlara da çok bakma çünkü tartışma başlayacak şimdi amd nvida diye kafan daha da karışacak xd

tectec78

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
hayati kadir
Bütçen ne kadar ayrıca gaming x 3500 TL civarlarına da satılıyor. Eğer bu işlerden pek anlamam dersen bulaşma AMD'ye. Ki bu cümleyi 5700 xt pulse kullanan biri olarak yazıyorum. Bütçene ne kadarsa ona göre bir 2060s modeli önerilir. İncehesap gaming gecesini takip et ucuza satılıyor acelen yoksa. Burada yazılanlara da çok bakma çünkü tartışma başlayacak şimdi AMD nvidea diye kafan daha da karışacak xd
bilgisayardan hiç ama hiç anlamam format atmayı bile zor öğrendim bu yüzden bana hatasız elemanlar ve hatası en az olan elemanlar lazım lütfen bana buna göre bir ekran kartı önerirmsiiniz?
https://www.vatanbilgisayar.com/uye...gddr6-256bit-dx12-amd-radeon-ekran-karti.html
ben normal bu ekran kartını alcaktım ama şimdi bu AMD sorunlarını görünce korktum ve .NVDIA almak istiyorum buna göre bir kart önerebilirsiniz bununla aynı performansı verecek ve daha az hatalı

aber

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
ahmet ber
bilgisayardan hiç ama hiç anlamam format atmayı bile zor öğrendim bu yüzden bana hatasız elemanlar ve hatası en az olan elemanlar lazım lütfen bana buna göre bir ekran kartı önerirmsiiniz?
https://www.vatanbilgisayar.com/uye...gddr6-256bit-dx12-AMD-radeon-ekran-karti.html
ben normal bu ekran kartını alcaktım ama şimdi bu AMD sorunlarını görünce korktum ve .NVDIA almak istiyorum buna göre bir kart önerebilirsiniz bununla aynı performansı verecek ve daha az hatalı
Kardeşim aynı şeyleri yazıp duruyorsun bütçen ne kadar onu söyle. Zaten sorun çıkarmasın ve 5700xt muadili diyorsan 2060s al. Bütçen az ise 2060'ta olur.

tectec78

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
hayati kadir
Kardeşim aynı şeyleri yazıp duruyorsun bütçen ne kadar onu söyle. Zaten sorun çıkarmasın ve 5700xt muadili diyorsan 2060s al. Bütçen az ise 2060'ta olur.
yazdım zaten bu attıgım kart ile aynı para ve 3881 TL vericem bu fiyat aralığında bir şey olur diye siz gözden kaçırdınız sanırım

Jony Case

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,342
İsim
İsmet
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar konsollar oyunlar ekipmanlar
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler