Neler Yeni

rx6600 500w yeterli olur mu?

Bünyamina

80+ Gold

karpuzhub

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
arda

Bünyamina

80+ Gold
tamamdır bu ayın 10unda maaş yatıcak alırım teşekürler
bunu alıyım demi
Aynen bunu al. Hiç tereddüt etme. Ben sana en doğru bilgileri deneyim ve test sonuçlarıma göre söyledim.
En doğrusu bu olacak. Kullanınca beni çok iyi anlarsın.

Bünyamina

80+ Gold
tamamdır teşekkürlerrr yardımın için sağol
Ne demek. Yardımımın dokunmasına sevindim. Sende güle güle kullan. Sistemime söylediğin iyi dilekler için tekrardan teşekkürler.

karpuzhub

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
arda
Ne demek yardımımın dokunmasına sevindim. Sende güle güle kullan. Sistemime söylediğin iyi dilekler için tekrardan teşekkürler.
bi şey daha o sendeki AMD nin kendi stok fanı mı ne o çok hoş duruyor ne kadar onlar

Bünyamina

80+ Gold
bi şey daha o sendeki AMD nin kendi stok fanı mı ne o çok hoş duruyor ne kadar onlar
Ben bu fanı 2 sene önce almıştım. Sıfırı o zaman bulmak kolaydı. Fazla fazla üretmişler satışa sunmuşlardı. Bazı işlemci kutularının içinde de çıkıyordu. Örneğin 7 2700x.
Sıfırı piyasada olmadığı için pahalıya koymuşlar abartısız bir fiyata yani. 2.5k mesela.
Böyle bir fan alacaksan 2 el almalısın da ben tercih etmeni istemem. 550tl lik fanda gayet güzel. Mesela bu.

karpuzhub

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
arda
Ben bu fanı 2 sene önce almıştım. Sıfırı o zaman bulmak kolaydı. Fazla fazla üretmişler satışa sunmuşlardı. Bazı işlemcilerin içinde çıkıyordu. Örneğin 7 2700x.
Sıfırı piyasada olmadığı için pahalıya koymuşlar abartısız bir fiyata yani. 2.5k mesela.
Böyle bir fan alacaksan 2 el almalısın da ben tercih etmeni istemem. 550tl lik fanda gayet güzel. Mesela bu.
benim işlemci zaten şuana kadar en yüksek 80 dereceyi gördü oda normalde hep 55 65 arası teşşekürler stok fanla devam

Bünyamina

80+ Gold
benim işlemci zaten şuana kadar en yüksek 80 dereceyi gördü oda normalde hep 55 65 arası teşşekürler stok fanla devam
Aynen kullanabilirsin. Çok ısınan bir işlemci değil. Hani heves ettiysen farklı bir fan önereyim dedim.

karpuzhub

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
arda
Aynen kullanabilirsin. Çok ısınan bir işlemci değil. Hani heves ettiysen farklı bir fan önereyim dedim.
teşekkürler yardımcı oldun baya sisteminde güzel nazar değmesin uzun ömürler versin tekrardan teşekkürler görüşürüz

Top Bottom