Neler Yeni

Ryzen 3 3100 den 5 5500 e geçince fark görürmüyüm

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,969
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Hocam bu hem tray hemde çinden gelmesi bana sorun çıkarmaz mı bunu. İçin fan alsam fanlarda 200-300 den aşağı değil nerdeyse aynı fiyata geliyor yanlımıoysam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamamdır çok teşekkür ederim artık gönül rahatlığıyla kullanabilirim

Aynı fiyata gelmiyor. 500 TL ucuz ancak araştırın biraz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Chivas

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,615
İsim
Emre
Discord
necromancerr
hocam bence hiç bu riske girilmez pinler hala işlemcinin üzerinde ya am5 gibi olsa belki pinler yamulur falan onun yerine 2. el piyasasına bakmak daha mantıklı

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Chivas
hocam bence hiç bu riske girilmez pinler hala işlemcinin üzerinde ya am5 gibi olsa belki pinler yamulur falan onun yerine 2. el piyasasına bakmak daha mantıklı
Onun yerine yeni bir forum açtım şu an en üstte yine yardımcı olursan sevinirim 2. El bi r 5 5600 buldum da

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,969
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit

Risk almak gerekir. Hem de bir ayda gönderim sağlıyorlar. Tam olarak TR fiyatına göre 750 TL daha ucuz ancak oradan almak yerine TR'den alırdım şahsen.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,615
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Risk almak gerekir. Hem de bir ayda gönderim sağlıyorlar. Tam olarak TR fiyatına göre 750 TL daha ucuz ancak oradan almak yerine TR'den alırdım şahsen.
bende 2. el bakardım öyle bi durumda çine güvenemem işlemci konusunda

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,969
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit