Neler Yeni

Ryzen 5 3600 95 derece

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,240
İsim
SEYF
Ben ilk aldığım da garantiyi aramıştım. 98 e kadar sıkıntı yok demişlerdi. asfasdasd Onu geçerse gönder değiştirelim demişlerdi de düzeldi sonradan

Eliva

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
HASAN YAVUZ

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,647
İsim
Mert Metshi
hayır. nasıl yapmalıyım?

Direkt biosa default çektim tekrar denicem ama ramleri düzeltmeyi unuttum onu bi halledeyim .d
Default core performance boost açık.

Eliva

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
HASAN YAVUZ
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Muhammet ali
Macun olarak artic mx4 ile fark freezer x127 kule tipi kullanırsan en az 15-20 derece düşecektir

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
hayır. nasıl yapmalıyım?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Direkt biosa default çektim tekrar denicem ama ramleri düzeltmeyi unuttum onu bi halledeyim .d
Radeon denetim masasında Virtual Super Resolution diye bir ayar var. ayarlar kısmının ekran tarafında. onu açın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Hakan yılmaz
Bu video
Merhaba. Sistemim Ryzen 5 3600- Asus dual rx 6600 xt. Ekran kartını yeni aldım denemek için Biraz önce Battlefield 5 açtım oyun ayarları Ultra. Rtx medium 70-80 fps arası alıyordum ancak arada donmalar olunca Msi afterburnerdan baktım ve İşlemci 90 dereceydi hatta 95i gördü ve sıkıntı olmasın diye oyunu kapattım. İşlemci yeni değil 1 sene önce sıfır almıştım Rx560 4gb ile kullanıyordum ve şimdiye kadar en çok 65 derece görmüştü. Stock fan ile kullanıyorum. Sizce sorun stock fan olmasından dolayı mı yoksa macun ile alakalı olabilir mi? Ve Fiyat/performans bir soğutucu öneriniz var mı tercihen kule tipi ama farklı önerilere de açığım?

Bu videodaki sizin anakart mutlaka uygulayın farkı fiyatı göreceksiniz.

YunusOZ

80+ Bronze
Donmaların işlemci ısındığı için olduğunu düşündüm açıkcası ancak ısınınca darboğaz gördüm yakında 2k monitöre geçeceğim orada darboğaz vereceğini sanmıyorum. İşlemci 1 senelik şimdiye kadar hiç macun değişimi vs yapmadım. Fan Wraith stealth doğrudur. Snowman t6 ultra önerisi için teşekkürler. İşlemciyi Temel hıza nasıl alacağım? Herkese tek seferde cevap verdim kusura bakmayın .d

Ek olarak 2k monitöre geçince işlemciyi değiştirmem acil bir ihtiyaç olur mu yoksa direkt işlemci değişimine mi gitmeliyim? Eğer idare eder ise işlemciyi biraz erteleyebilirim çünkü 2k deneyimini yaşamak istiyorum açıkcası.

Deneyeceğim teşekkürler.
UV yapın.

Godric1461

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Godric
Undervolt felan uğraşamam derseniz en güzeli çin işi ucuz(snowman x6 gibi) kule tipi soğutucu + arctic macun.Bu şekilde boost felan kapatmadan tam verimde düşük ısılarda kullanırsınız.

Huseyın_cano

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Ahmet Kaya
Merhaba. Sistemim Ryzen 5 3600- Asus dual rx 6600 xt. Ekran kartını yeni aldım denemek için Biraz önce Battlefield 5 açtım oyun ayarları Ultra. Rtx medium 70-80 fps arası alıyordum ancak arada donmalar olunca Msi afterburnerdan baktım ve İşlemci 90 dereceydi hatta 95i gördü ve sıkıntı olmasın diye oyunu kapattım. İşlemci yeni değil 1 sene önce sıfır almıştım Rx560 4gb ile kullanıyordum ve şimdiye kadar en çok 65 derece görmüştü. Stock fan ile kullanıyorum. Sizce sorun stock fan olmasından dolayı mı yoksa macun ile alakalı olabilir mi? Ve Fiyat/performans bir soğutucu öneriniz var mı tercihen kule tipi ama farklı önerilere de açığım?
değerler normal

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,377
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
bence sorun darboğaz kaynaklı stok soğutucuyla bile max 85 oluyor ( denedim 3500x ile ) tabi kalitresiz veya uzun süre macunu yenilemesdiysen macun kaynaklıda olabilir
Stok soğutucu ile small ffts testinde sistem sıcaktan kapanıyor, sorun bende mi ?

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,252
İsim
Ahmet Sevinç
Stok soğutucu ile small ffts testinde sistem sıcaktan kapanıyor, sorun bende mi ?
yani işlemci stress testlerinde yanıyor kapanması ise işlemcinin güvenliği için ya işlemcinin gücünü sınırlayacaksın termal macun yenileyeceksin veya yeni soğutucu alacaksın

Top Bottom