Neler Yeni

Ryzen 5 3600 için sogutucu önerisi

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
haro
Ryzen 5 3600 için sogutucu önerisi yapabilir misiniz?
Anakart asus tuf b450m plus
bütçe 300-750 TL arası
Voltaj düşürmeme ragmen işlemci isteyen oyunlarda 95 dereceyi geçiyor belli bir süre sonra ve pc kendi kendini kapatıyor. Termal macunu bitik büyük ihtimal ama macun almışken birde sogutucu alayım diyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,294
İsim
Selçuk Aslan
bütçe 300-750 TL arası
Voltaj düşürmeme ragmen işlemci isteyen oyunlarda 95 dereceyi geçiyor belli bir süre sonra ve pc kendi kendini kapatıyor. Termal macunu bitik büyük ihtimal ama macun almışken birde sogutucu alayım diyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

flive

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ferhat
Ben bunu kullanıyor çok iyi soğutuyor.

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
712
İsim
Muhammet Kürkçü
Ben bunu kullanıyor çok iyi soğutuyor.

Hocam eski konuları yükseltip durmayın uyarı yiyiceksiniz.

flive

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ferhat
ci sistemimde arada kuzenlerimle yan yana oynuyoruz fazla kullanmadım pc yi ekran kartının garantisi yeni bitti üstünde güvenlik bandı duruyor açılmadı kutusu aksesuarları herşeyi duruyor 2 el satmayı düşünüyorum sadec

Oo çok korktum, forum değil mi burası konulara cevap vermekten daha doğal ne olabilir? İstiyorsanız hesabı silin çooookta umrumdaydı..

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
712
İsim
Muhammet Kürkçü
Cevap vermek yerine uyarıya tıklayabilirdin ona bakarsan sende mesaj kasıyorsun uyararak
Sadece bastım uyarıya. Sadece bu konuda yapmadı birkaç konuda daha yaptı ondan uyardım. Zaten tavırlarından belli oldu nasıl biri olduğu adamın.

ThE LoSt

80+ Silver
bütçe 300-750 TL arası
1000 TL ye uzun ömürlü bir şey al daha iyi bir işlemciye geçtiğinde kafan rahat ol
Deepcool ag400 öneririm.

flive

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ferhat
Sen ne ayaksın olum? Forumda cevap verdiğim ikinci mesaj bu elli tane mesaj atmışım gibi ne laf yapıyorsun. Forumda Mesaj kasmak seni daha popüler birisimi yapıyor? Forumda mesaj sayısı kasmak ile daha mı adam oluyorsun? Bu nasıl bi kişisel gelişim hedefidir. Bomboş birisin.. Yetkin varda konuşuyorsan şu hesabı sildir de ben uğraşmayayım.

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
712
İsim
Muhammet Kürkçü
Sen ne ayaksın olum? Forumda cevap verdiğim ikinci mesaj bu elli tane mesaj atmışım gibi ne laf yapıyorsun. Forumda Mesaj kasmak seni daha popüler birisimi yapıyor? Forumda mesaj sayısı kasmak ile daha mı adam oluyorsun? Bu nasıl bi kişisel gelişim hedefidir. Bomboş birisin.. Yetkin varda konuşuyorsan şu hesabı sildir de ben uğraşmayayım.
👍

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,302
Üyeler
142,714
Son üye
Antiwasawas