Neler Yeni

ryzen 5 3600 ısınma sorunu

Úrsula Corberó

80+ Bronze

Úrsula Corberó

80+ Bronze
ekran kartım 2060super driver güncel değil güncelliyimmi bazılarıda güncellemek fps düşürüyo filan diyo
Güncelleyin tabii ki güncel driver iyidir her zaman ama bazen hata verebiliyor eğer hata alırsanız güncellemeden sonra eski sürüme geri dönün.

respect

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
alper
Güncelleyin tabii ki güncel driver iyidir her zaman ama bazen hata verebiliyor eğer hata alırsanız güncellemeden sonra eski sürüme geri dönün.
tamam hocam şimdi valorantta test ettim oyundan çıktıktan sonra sıcaklık hemen düşüyor sanki düzeldi gibi

Úrsula Corberó

80+ Bronze
tamam hocam şimdi valorantta test ettim oyundan çıktıktan sonra sıcaklık hemen düşüyor sanki düzeldi gibi
Zaten valorant işlemci isteyen oyun ve adam akıllı bir optimizasyon ayarı yok sıcaklıklar düştüyse iyi bir de akşam hava serin iken bakın.

by-h

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
hamdi patat
arkadaşlar merhaba dün yine konu açmıştım ama aklımda sorular kaldı
ryzen 5 3600 işlemcim var msi core frozr s soğutucu ile kullanıyorum yaklaşık 9 ay oldu kullandıgım macun ise rampage tm 130. 3-4 gün önce farkettim. valorantta fpsim çok düşmüş valorantta bile 75 derece sabit çalışıyor ve ve fan %100 hızda çalışıyor
oyundan çıkıyorum hala işlemci derecesi 75 ve fan hızı %100 olarak filan çalışıyor 3-4 dakika böyle devam ediyor sonra düzeliyor
büyük ihtimal termal macun ile alakalıdır demi virüs filan vardır diye format attım kasayıda temizledim ama bişey değişmedi
işlemcinin voltaj sorunu var onun için değerler normal ama istersen undervolt yapmayı dene bilmiyorsan bilen birine yaptır ve kaliteli bi macun al.

respect

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
alper
Zaten valorant işlemci isteyen oyun ve adam akıllı bir optimizasyon ayarı yok sıcaklıklar düştüyse iyi bir de akşam hava serin iken bakın.
CPB yi açık mı tutmalıyım kapalı mı ve valorantta çok fps kaybım olur mu
Mesaj otomatik birleştirildi:

işlemcinin voltaj sorunu var onun için değerler normal ama istersen undervolt yapmayı dene bilmiyorsan bilen birine yaptır ve kaliteli bi macun al.
hocam bende undervolt yapmak istiyorum ama korkuyorum kendim yaparsam bişey olur diye acaba vatanda filan para karşılığı yaparlar mı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,189
Üyeler
150,235
Son üye
kwaomi
Top Bottom