Neler Yeni

Ryzen 5 3600 stok fanını değiştirmek istiyorum

Fradue

80+
Bütçe
1000
DA-G3 çıktığından beri stok fanıyla kullanıyorum ve ısınma sorunları oluyord. Aldığımdan beri termal macununu da değiştirmedim, cpu fan + termal macun değiştirmem gerekiyor 1000tl bütçem var cpu fan önerilerinizi bekliyorum. Ha bir de elimde yanlış tahmin etmiyorsam kablo temassızlığı olan bir glorious model O var sizce bu mouseu 400 500 liraya tamir mi ettirmeliyim yoksa yeni mouse mu almalıyım üstüne 500 daha verip yeni mouse mu almalıyım düşüncelerinizi bekliyorum

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,198
İsim
Muhammet Çağrı
Snowman modeller yeterli olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mouse için tamir çok sağlam gelmiyor bana satabilirsen sat satamazsan Mouse konularından yeni Mouse al

Fradue

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Snowman modeller yeterli olur

Mouse için tamir çok sağlam gelmiyor bana satabilirsen sat satamazsan Mouse konularından yeni Mouse al
Snowmanin uygun bi fanını atabilir misin ?
Mouse için de bozuk haliyle satabilir miyim ki alan olur mu

Bi aralar ID Cooling SE-224XT öneriliyodu hâlâ alınırlığı var mı ?

Voisxe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
Voisxe

Ryzen 5 3600 stok fanla overcloklu şekilde oyunlarda 65-70 derece alıyorum, boşta 45-53 derece filan, undervolt yapmadan önce 80-90 derecelere bile çıkıyordu, kule tipi soğutucu almadan önce undervolt yapmanı öneririm belki masraf yapmana bile gerek kalmaz.

ThE LoSt

80+ Silver
DA-G3 çıktığından beri stok fanıyla kullanıyorum ve ısınma sorunları oluyord. Aldığımdan beri termal macununu da değiştirmedim, cpu fan + termal macun değiştirmem gerekiyor 1000tl bütçem var cpu fan önerilerinizi bekliyorum. Ha bir de elimde yanlış tahmin etmiyorsam kablo temassızlığı olan bir glorious model O var sizce bu mouseu 400 500 liraya tamir mi ettirmeliyim yoksa yeni mouse mu almalıyım üstüne 500 daha verip yeni mouse mu almalıyım düşüncelerinizi bekliyorum
Deepcool ag400-ak400 bütçene uygun olanı alabilirsin

Fradue

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ryzen 5 3600 stok fanla overcloklu şekilde oyunlarda 65-70 derece alıyorum, boşta 45-53 derece filan, undervolt yapmadan önce 80-90 derecelere bile çıkıyordu, kule tipi soğutucu almadan önce undervolt yapmanı öneririm belki masraf yapmana bile gerek kalmaz.
Undervolt yapabilecek kadar bilgi sahibi değilim yanlış bir şey yapıp geri alınamaz bi sıkıntı yaratmak istemiyorum

Voisxe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
Voisxe
Undervolt yapabilecek kadar bilgi sahibi değilim yanlış bir şey yapıp geri alınamaz bi sıkıntı yaratmak istemiyorum
Sıkıntı yaşamazsın merak etme, yanlış bir şey yaptığında, bios pilin çıkartıyorsun, bios sıfırlanıyor, tekrar girip deniyorsun, videolardan izle dikkatli olursan zaten tekte yaparsın, ryzen master uygulamasını indirip undervoltun dereceyi ne kadar düşürdüğünü test edebilirsin, pc yeniden başlatınca ayarlar kayboluyor.

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
geçen aynı işlemciye id cooling se 214xt aldım gayet memnunum 15 20 derece farketti

Ensy58

80+ Bronze
Undervolt yapmayı dene boşa masraf yapma 4.2 undervolt ile maks 60 65 derecelerde geziyordu boşta 40 45 derece

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,198
İsim
Muhammet Çağrı

Assassin 120 veya SE al Abdullah abi video yapmıştı snowmanle ilgili

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,739
Üyeler
140,692
Son üye
benzersizkullanıcıadı
Top Bottom