Neler Yeni

Çözüldü✓ Ryzen 5 3600 UV işleminde yardımcı olabilir misiniz?

Dambıldor

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,519
İsim
Hakan Bruh
İlgilendiği Kategoriler
R6, Warzone ve Mouse
Bu voltaj ayarlama yerlerini biliyorum bana hangisi değeri seçeceğimi soylerseniz yaparim.
ben core voltage yerine 1.1375 cpu frekansa 42 yazıyorum cbp ve pbo kapıyorum bu kadar

Quill

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
965
İsim
Hakan Can Yıldırım
Bu puan veren program varmış ona göre deneme yanılma yöntemiyle voltaj seçiyomuşuz sanırım benim kaç seçmem gerek dc den yardımcı olabilecek varmı? @RevDeisDou @Xander

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Batuhan Kiremitciler
Selam, ben de r5 3600 kullanıyorum başlığı görünce silikon testi yapmak istedim. Sonucu ekliyorum alta. Anlamadığım bir nokta teste başlarken neden 4050 mhz diye başladı, 4,2 ghz olarak başlaması gerekmiyor muydu tam güç olarak? Anlayan arkadaşlar yorumlarsa sevinirim.
BAŞLANGIÇ:
start.png

BİTİŞ:
final.png

Quill

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
965
İsim
Hakan Can Yıldırım

Quill

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
965
İsim
Hakan Can Yıldırım
Evet stok soğutucu ama kasam mesh yapıda ve 4 fanlı yani hava akışı baya iyi.
Benimde mesh içine elimi soktuğumda havayı ciddi oranda hissediyorum ama sıcaklık problemim var neden acaba..

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Selam, ben de r5 3600 kullanıyorum başlığı görünce silikon testi yapmak istedim. Sonucu ekliyorum alta. Anlamadığım bir nokta teste başlarken neden 4050 mhz diye başladı, 4,2 ghz olarak başlaması gerekmiyor muydu tam güç olarak? Anlayan arkadaşlar yorumlarsa sevinirim.
BAŞLANGIÇ:
Alıntıyı görüntüle
BİTİŞ:
Alıntıyı görüntüle
Bu program işlemciye farklı voltajlar ve farklı saat hızları ile test ediyor normaldir. Silikonunuz gayet güzel.

Quill

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
965
İsim
Hakan Can Yıldırım
@5x_d4emon @q(@__@)p ben yanlışlıkla 2 voltaj seçtim pc açılmıyor bios reset nasi atarim?

Top Bottom