Neler Yeni

Ryzen 5 3600 ve Arctic Freezer 34 Esports Kaç derece olmalı.

WRİEZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Ser
Merhaba.Aida 64 stres testinde ryzen master üzerinde 81 derece aida 64 değerlerinde ise cpu kısmında 77 cpu diyot kısmında 80 felan ama anlık boostluyor sanırım 87 felanda gördüm bi an.Değerler normal mi?Sizce bir sıkıntı var mı?İşlemcim Ryzen 5 3600 Kasam Xigmatek İstanbul adlı kasa.Değerler kötü mü normal mi bu soğutucu için?Ya da montaj da mı hata yaptım?Termal macun sürerken mesela işlemci üstüne değilde direk fanın bakır borularının olduğu kısma sıkıp öyle sıkmıştım.Arctic videosunda o şekilde göstermişti.İşlemcinin her yerine yani en köşelerine gitmiyor mesela.Sadece temas ettiği yüzey ve onun etrafı biraz.Fanı iyice sıktım.

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
Merhaba.Aida 64 stres testinde ryzen master üzerinde 81 derece aida 64 değerlerinde ise cpu kısmında 77 cpu diyot kısmında 80 felan ama anlık boostluyor sanırım 87 felanda gördüm bi an.Değerler normal mi?Sizce bir sıkıntı var mı?İşlemcim Ryzen 5 3600 Kasam Xigmatek İstanbul adlı kasa.Değerler kötü mü normal mi bu soğutucu için?Ya da montaj da mı hata yaptım?Termal macun sürerken mesela işlemci üstüne değilde direk fanın bakır borularının olduğu kısma sıkıp öyle sıkmıştım.Arctic videosunda o şekilde göstermişti.İşlemcinin her yerine yani en köşelerine gitmiyor mesela.Sadece temas ettiği yüzey ve onun etrafı biraz.Fanı iyice sıktım.
Hocam hiç normal değil öyle bir canavar için özellikle benim Reeven Hans ile 60 derece üstü zor görüyordum aida 64 gibi testlerde.

Zerodmr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Abdullah demir
normal değil hocam bir sıkıntı var ama ne?

WRİEZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Ser
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
CPB açık bu arada.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bilemedim bende.Termal macunda mı sıkıntı var dedim tekrar çıkarıp yaymaya çalıştım acaba kötü mü sürdüm diye.Sorunu hala bulamadım eğer varsa.Bir de Maalesef bi tane vidası yalama olmuş.Vidayı çeviriyorum dönmüyor kerpetenle çıkarabildim anca.

Zerodmr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Abdullah demir
CPB açık bu arada.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bilemedim bende.Termal macunda mı sıkıntı var dedim tekrar çıkarıp yaymaya çalıştım acaba kötü mü sürdüm diye.Sorunu hala bulamadım eğer varsa.Bir de Maalesef bi tane vidası yalama olmuş.Vidayı çeviriyorum dönmüyor kerpetenle çıkarabildim anca.
hocam cpb yi kapatarak deneyin bence bide öyle deneyin ondan olabilir çünki çok stabil çalışan bir şey değil

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Tam oturduğuna emin olun soğutucunun soğutucuda düzgün oturmama gibi bir sorun vardı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,537
Üyeler
154,247
Son üye
ens06
Top Bottom