Neler Yeni

Ryzen 5 5500-4060 8 GB alınır mı? Daha iyi hazır sistem tavsiyesi olan var mı?

mertingar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert Armağan
Bütçe
21.000

Arkadaşlar bu sistemi bilgim yettiği kadarınca araştırdım ve beğendim. Çok fazla bilgim olmadığı için size danışıp teyit ettirmek istedim. Yapılan Cyberpunk, Elden Ring, Forza testlerinde benim için yeterli olduğunu gördüm. Sizce bu paraya bu sistem alınır mı yoksa daha iyi bir hazır sistem öneriniz var mıdır? Bütçem en fazla 21.000TL. Teşekkürler.

mertingar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert Armağan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

LEFT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
LEFT
Bu attığınız sistemde neyi özelleştirmem gerektiği hakkında hiç bilgi sahibi değilim hocam. Gaming sistem konusunda tam bir cahilim. Linkteki sistemde işlemci ve ekran kartı benim sorduğum üründen daha mı iyi?
Hocam, sizin attığınız sistem DDR4, geleceğe dönük değil. Attığınız sistemdeki ekran kartı benim attığım sistemdekinden daha iyi fakat benim attığım sistem DDR5. Geleceğe dönük, 7500F çok güçlü bir işlemci olduğu için olası bir ekran kartı upgradeinde çok daha fazla ekran kartını besler. Merak etmeyin, işlemci ve DDR5 sayesinde sizin attığınız sistemin ekran kartı farkı kapanacak ve attığım sistem daha fazla FPS verecektir.

mertingar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert Armağan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam, sizin attığınız sistem DDR4, geleceğe dönük değil. Attığınız sistemdeki ekran kartı benim attığım sistemdekinden daha iyi fakat benim attığım sistem DDR5. Geleceğe dönük, 7500F çok güçlü bir işlemci olduğu için olası bir ekran kartı upgradeinde çok daha fazla ekran kartını besler. Merak etmeyin, işlemci ve DDR5 sayesinde sizin attığınız sistemin ekran kartı farkı kapanacak ve attığım sistem daha fazla FPS verecektir.
Çok sağ olun teşekkür ederim gayet mantıklı bir açıklama. Peki attığınız sistemde önerdiğiniz özelleştirmeler neler olurdu?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,095
Üyeler
152,178
Son üye
Josef PC Almak :)
Top Bottom