Neler Yeni

Ryzen 5 5500 ve rtx 4060 darboğaz yapar mı

Darsiere

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Emirhan
Mağazada stok yok mu yani sipariş üzerine mi getiriliyor sadece
Size şöyle anlatayım. İnternetten hazır sistem alırsanız Vatan size oradaki mağazan yollamıyor. Ankara'da bulunan mağazasından yolluyorlar.

Sipariş verdiğinizde oradan alamıyorsunuz hocam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

22 değil bir 18 falan olsaydı alınırdı

Ben bu sistemi iki hafta önce satın aldım, çok uyguna geldi mesela. Fırsatları iyi kollamak lazım.

AQloT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Tolga Kaan Arslan
18'e nerede bulacaksınız hocam 😅
Olsaydı diyorum zaten bulacağım diye bir şey demedim 4060 ve r5 5500 bana 13.500 e patladı 4060 3 aylık 2.el aldım tabii ki onunda katkısı var

fred1c

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Onur Can Özdemir

Yapmazlar, bu sistemler hazır olduğu için Ankara'dan geliyor. Mağazadan teslim alamıyorsunuz.
yanlış bilgi kanka mağazaya gitse direk bu sistemi alabilir internetten sipariş vermesine gerek yok sadece webe özel fiyat olanları mağazadan alamaz

AQloT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Tolga Kaan Arslan
ya vallahi koparıyosunuz beni
Öcü gibi bakanlar

Ha bu arada fps oyunu oynayacak isen 5600 illa yükselteceksin ve ek soğutucu almak zorundasın bunu da diyeyim

Erhannqq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Erhan
Size şöyle anlatayım. İnternetten hazır sistem alırsanız Vatan size oradaki mağazan yollamıyor. Ankara'da bulunan mağazasından yolluyorlar.

Ben bu sistemi iki hafta önce satın aldım, çok uyguna geldi mesela. Fırsatları iyi kollamak lazım.
İyi fırsat yakalamışsın, hayırlı olsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
emirkan

12400F daha senkronize bir işlemci.
Arkadasin attigi sistem fiyatina gore gayet iyi alinabilir

Erhannqq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Erhan

Hocam böyle fırsatları takip ediyorsanız instadan falan iletişime geçebilir miyiz ben pek takip edemiyorum da

Darsiere

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Emirhan
aynı sistem kanka 1tb ssd versiyonu 1 hafta önce 19.5kya cıktı 24 fazla gibi biraz beklerse vatan tekrar stok getirir diye düşünüyorum
O dediğiniz sistemin stokları sanırım iki kez yenilendi, bende o sistemi aldım çıkar çıkmaz. Pek stok geleceğini sanmıyorum ama Vatan bu ara iyi sistemler veriyor.

Eğer bütçe biraz daha artarsa; https://www.incehesap.com/nihilstein-bronze-hazir-sistem-fiyati-42678/

AQloT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Tolga Kaan Arslan

Kaça geldi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,652
Üyeler
151,932
Son üye
bulgurpilavı
Top Bottom