Neler Yeni

Ryzen 5 5600 Overclok Ve Kule tipi soğutucu

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Salih İdris Can
Selamlar arkadaşlar Bende Anakart olarak Gigabyte B450 Mh modeli var İşlemci olarak başlıkta yazdığım gibi Ryzen 5 5600 var silikon kalitesi guzel sanırım Çünkü stok fanda oyunlarda full ayarlarda Full yükte henüz 70 dereceyi hiç görmedim max 65 derece çalışıyor buna biraz overclock yapmak istiyorum Kule tipi soğutucu olarak Amd wraith prism düşünüyorum sizlerin fikirleri ve düşünceleri nelerdir?

Arda Fisher

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Mustafa Arda BALIKÇI
Selamlar arkadaşlar Bende Anakart olarak Gigabyte B450 Mh modeli var İşlemci olarak başlıkta yazdığım gibi Ryzen 5 5600 var silikon kalitesi guzel sanırım Çünkü stok fanda oyunlarda full ayarlarda Full yükte henüz 70 dereceyi hiç görmedim max 65 derece çalışıyor buna biraz overclock yapmak istiyorum Kule tipi soğutucu olarak Amd wraith prism düşünüyorum sizlerin fikirleri ve düşünceleri nelerdir?
Arkadaşlar konuyla alakası yok ama bendede 5600 var amd mastere girince islemciniz ocye uygun değildir diyor neden?

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Salih İdris Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

asko56

80+ Bronze
amd wraith sogutucu bulamazsın 2.elde fiyatları yüksek o paraya güzel sogutucu alırsın zaten

cchavo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
ibrahim ahıskalı
thermalright assassin king

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Salih İdris Can
Bunun 2 fanlı olan modeli daha mantıklı duruyor sıfır 1100e Wraith prism var
Mesaj otomatik birleştirildi:

A520 overclock desteklemiyor zaten.

asko56

80+ Bronze

A520 overclock desteklemiyor zaten.
prizim de bakabilirsin kendi tercihin sıfır varsa bak ama ileride am5 e geçtiginde o prizim i takamazsın ama özel aldıgını takarsın am5 kit ile birlikte geliyor çogu ürün am5 destekli güncel bir model al sonra ileride ddr5 ve yeni am5 sokete geçtiginde fanı kullanırsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Salih İdris Can
prizim de bakabilirsin kendi tercihin sıfır varsa bak ama ileride am5 e geçtiginde o prizim i takamazsın ama özel aldıgını takarsın am5 kit ile birlikte geliyor çogu ürün am5 destekli güncel bir model al sonra ileride ddr5 ve yeni am5 sokete geçtiginde fanı kullanırsın
Çok mantıklı söylüyorsun ama yaş geçti benim am5 sokete geçeceğimi sanmıyorum 3 5 yıl sonra oyun oynamayıda bırakırım muhtemelen 5600 ün ömrü max 6 7 yıl daha gider sonra sadece masaüstü dizi film vs

thermalright assassin king
Buda mantıklıymış güzelde duruyor

cchavo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
ibrahim ahıskalı
Çok mantıklı söylüyorsun ama yaş geçti benim am5 sokete geçeceğimi sanmıyorum 3 5 yıl sonra oyun oynamayıda bırakırım muhtemelen 5600 ün ömrü max 6 7 yıl daha gider sonra sadece masaüstü dizi film vs

Buda mantıklıymış güzelde duruyor
valoda overclock suz 60derece

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Salih İdris Can

cchavo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
ibrahim ahıskalı

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
AM5e de takar çünkü AMD sağolsun aparatların yerleri aynı 😀

Ama Prism önermem şahsen, çok sesli bir soğutucu.

Top Bottom