Neler Yeni

Ryzen 7 7800x 3D li sistem diziyorum

resqperz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Eren Çelik
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Tomahawkın ses kartı daha iyi, vrm'leri daha fazla ve işlemci için direkt harici bir mosfeti var yani paylaşımlı değil. 2 değil 3 adet m.2 girşi var bu da güzel bir artı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok Yok yapmayın öyle bir şey.
Güzel bir kasa ve sıvı soğutma önerirseniz sevinirim ya tomahawk olarak kesinleştiriyorum ozaman

quistin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
443
İsim
Fırat divitci
Güzel bir kasa ve sıvı soğutma önerirseniz sevinirim ya tomahawk olarak kesinleştiriyorum ozaman
Yani sıvı soğutma olarak güzel neler var bilmiyorum hocam ben arctic lf2 360mm kullanıyorum ama fiyatı biraz uçmuş 4.500tl fazla yani daha geçenlerde 3000tl'di. Sizi yanlış yönlendirmek de istemem açıkçası.
Kasa olarak bu güzel bir kasa diye biliyorum https://www.n11.com/urun/lian-li-la...akce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel
Şunlar iyidir. Ben şahsen dls 480 olanı alırdım ama az para da değil işte.

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
913
İsim
mehmet ali oğuz
lancool 2 üst kısıma 360mm sıvı soğutma olmuyor aklında bulunsun lancool 3 bakabilirsin 420mm kadar destekliyor. KEndim deepcool morpheus aldım 420 desteği için.

resqperz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Eren Çelik
Şuanda tatildeyim evime 1 ay sonra geçicem telefonda zor oluyor ürünlere bakmam v.s o yüzden fikir alıyorum ekstra teşekkürler tavsiyeler için 🙏🙏

DeviLJoN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Onur
Pcie 5.0 desteği varsa bahsettiğin anakartta ona yönelsin yoksa ucuz olan hangisiyse işini görür. MSI çakallık yapıp x670'lerine pcie 5.0 desteği koymamış mesela x670e diye satıyor.

Var, valla taş gibi anakart üretmişler.

Top Bottom