Neler Yeni

Ryzen İçin Hangi Sıvı Soğutucu

tzcnapps

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Murat Tezcan
Merhaba,

Ryzen işlemci için sıvı soğutma almak istiyorum. İşlemci şuan ryzen 2600 ama bazı arkadaşlar o işlemci için sıvı soğutmaya gerel yok diyebilir ama ileriye yönelik işşemci yğkseltme olacağımdan dolayı sıvı soğutma almak istiyoruz. Daha önce Msi 360mm kullandım ama pompa ağrızası verdi servis 2 kere değişim yaptı yine aynı sorun olunca para iadesi aldık. Benşm aklımda araştırpımda iki model var. Bunları aşağıda paylaşıyorum. Bunlardan hangisini almamız iyi olur. Yada sizin önerebileceğiniz 360mm rgb olan kaliteli ve özellikle sessiz çalışan model önerebilirsiniz. Teşekkür ederim şimdiden.

Corsair iCUE H150i Elite Capellix 360mm RGB İşlemci Sıvı Soğutucu CW-9060048-WW​

LIAN LI GALAHAD AIO 360 BLACK 360MM SİYAH CPU SIVI SOGUTMA

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Galahad daha iyi ama tasarım önemli derseniz Capellix alın. H150i capellix epey sessiz çalışıyor

tzcnapps

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Murat Tezcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Önemli olan sessiz sorunsuz olması öncelik tasarımda önemli ama öncelik performans

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Önemli olan sessiz sorunsuz olması öncelik tasarımda önemli ama öncelik performans
Önceliğin ne olduğuna karar verememiş gibisiniz 😀
Galahad soğutma olarak daha iyidir. Ses konusunda bilmiyorum. Tasarım olarakta bence kötü.
Capellix soğutma olarak galahad'ın gerisinde. Ses olarak gayet sessiz, tasarımı da bence güzel.

tzcnapps

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Murat Tezcan
Aslında evet biraz karasızlık var ama uzun süre sorunsuz kullanacağım o yüzden iyi bir ürün almak istiyorum. Lian li ürünü ses konusunda nasıl benimde fikrim yok kullanan birisi yorum yaparsa o konuda bilgi sahibi olmuş olacağım bende :)

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Aslında evet biraz karasızlık var ama uzun süre sorunsuz kullanacağım o yüzden iyi bir ürün almak istiyorum. Lian li ürünü ses konusunda nasıl benimde fikrim yok kullanan birisi yorum yaparsa o konuda bilgi sahibi olmuş olacağım bende :)
Capellix'de hemen hemen her işlemciye fazlasıyla yeter. Bende yarın satın alacağım inşallah.
1643465406717.png

2600 sıvı soğutmayı hak eder.
Ağır oyunlarda yine ısınıyor o işlemci, güçsüz bir işlemci değil.

tzcnapps

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Murat Tezcan
Evet oyun esnasında işlemci ısısı 90 derece buluyor ve stok fan 100 çalışıyor. Sizin öneriniz nedir ürünler arasında.

240mm sıvı soğutucuda yeterli olur, fakat bütçe varsa ve ileride daha iyi bir işlemciye geçmeyi düşünüyorsanız Corsair'ın 360mm olan paylaştığınız modelini düşünebilirsiniz.
Yada Lian Li'de olabilir, o da üzmez.

tzcnapps

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Murat Tezcan
Teşekkür ederim muhtemelen corsair tercih edeceğim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,669
Üyeler
154,438
Son üye
bgurmw
Top Bottom