Neler Yeni

Ryzen5 7500f icin 240mm sıvı soğutma yeterli mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hüseyin Yılmaz

Ceasar123

80+ Bronze

spitfire

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
220
İsim
Burak
Yeterli olacaktir 7500F cok isinmiyor. Ayriyetten daha ekonomik olmasi icin Thermalright Peerless Assassin' de alabilirsiniz fakat estetik amacli aliyorum diyorsaniz sivi sogutucu da sorun cikarmayacaktir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hüseyin Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bunu alıp geçebilirsiniz yeterlidir. Sıvı soğutucuya o kadar para vermeyin.
Aldım bile hocam ben hava soğutma istemiyordum zaten. Kasada çok çirkin geliyor gözüme. Sadece yeterli olup olmayacağını sormak istedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeterli olacaktir 7500F cok isinmiyor. Ayriyetten daha ekonomik olmasi icin Thermalright Peerless Assassin' de alabilirsiniz fakat estetik amacli aliyorum diyorsaniz sivi sogutucu da sorun cikarmayacaktir.
Sizce kaç derecelerde gezinir hocam yükte, ortalama olarak?

spitfire

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
220
İsim
Burak
Aldım bile hocam ben hava soğutma istemiyordum zaten. Kasada çok çirkin geliyor gözüme. Sadece yeterli olup olmayacağını sormak istedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sizce kaç derecelerde gezinir hocam yükte, ortalama olarak?

Ben peerless assassin ile oyunlarda 53-56, stres test/render gibi islerde ise max. 75C aliyorum. Sivi sogutmadan da ayni veya daha iyi bir performans alinmasi lazim. Tabi termal macun da burada biraz onemli, ben bu sogutucuyu aldigimda yaninda gelen macun islevsiz haldeydi cpu 80-82'lere vuruyordu yuk altinda simdi MX-4 ile kullaniyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hüseyin Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben peerless assassin ile oyunlarda 53-56, stres test/render gibi islerde ise max. 75C aliyorum. Sivi sogutmadan da ayni veya daha iyi bir performans alinmasi lazim. Tabi termal macun da burada biraz onemli, ben bu sogutucuyu aldigimda yaninda gelen macun islevsiz haldeydi cpu 80-82'lere vuruyordu yuk altinda simdi MX-4 ile kullaniyorum.
Soğutucuyu ben takmadığım için hangi macun kullandılar bilmiyorum fakat 75 üzeri değerler alırsa bende de thermal grizzly var. Onu kullanabilirim o zaman.

AlevFırtınası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
427
İsim
Alev Fırtınası
Yeterli olur bu videoda frozen notte var sendeki onun birazcık daha kötüsü, ona göre hesaplayabilirsin.

Top Bottom