Neler Yeni

Yardım S21 FE aşırı ısınma sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Eren Çamok
Herkese günaydınlar ve iyi forumlar,

Geçen sene bu tarihlerde Vatandan S21 FE satın aldım. Şu 2-3 haftadır aşırı ısınma problemi ile karşılaşıyorum. Telefonu normal bir şekilde kullanamıyorum sıcaklığı hep yüksek. Vatanda garantisi devam ediyor sizce götürüp göstermeli miyim yoksa bu şekilde kullanmalı mıyım?

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,169
İsim
uwu
Yaz ayı normal yinede içinin rahat etmesi açısından götür

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
826
İsim
Ömer Murat KARACA
S20FE Snapdragon cihazım da yaza girdiğimizden beri ısınıyor ama ilk kez bu sene yapmaya başladı. Garantim bittiği için bir şey yapamadım

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Eren Çamok
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
S20FE Snapdragon cihazım da yaza girdiğimizden beri ısınıyor ama ilk kez bu sene yapmaya başladı. Garantim bittiği için bir şey yapamadım
Benimki 1. nesil Exynos işlemcili normalde çok ısınan bi cihaz değildi ama son zamanlarda telefon neredeyse hiç soğumadı

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
Görkem çetinkaya
Herkese günaydınlar ve iyi forumlar,

Geçen sene bu tarihlerde Vatandan S21 FE satın aldım. Şu 2-3 haftadır aşırı ısınma problemi ile karşılaşıyorum. Telefonu normal bir şekilde kullanamıyorum sıcaklığı hep yüksek. Vatanda garantisi devam ediyor sizce götürüp göstermeli miyim yoksa bu şekilde kullanmalı mıyım?
Hocam istanbulda iseniz cok normal bu havada isinmasi dogal hele disardaysaniz elinizi bile yakabilir

Top Bottom