Neler Yeni

S22 telefonum ara sıra arka kamera açılmıyor

şahin doğan

80+ Platinum
Birde telefon model numarasını atar mısınız hocam? O direk telefon hakkında kısmında.
Atmana gerek yok hocam sürüm düşüremezsin. Şu an telefonda güncelleme olması lazım. O güncellemeyi yapıp test etmen lazım. Tek çare güncelleme beklemek.

Basrii

80+ Bronze

şahin doğan

80+ Platinum

Basrii

80+ Bronze
Samsung her ay düzenli güvenlik güncellemesi getirmeye çalışıyor ama ONEUI için ne zaman gelir bilgim yok.
Ya çünkü son güncellemeyi yapana kadar böyle bir sorun yoktu. Sonrasında bu sorun olmaya başladı. Telefonu yeniden başlatınca bir süre sorun çözülüyor yada ne bileyim telefon bi süre ekran kapalı kalıp açınca tekrar düzeliyor bir garip ve sinir bozucu. Şuan selfie açılıyor Arka kamera çalışmıyor

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,513
İsim
ismail
Ya çünkü son güncellemeyi yapana kadar böyle bir sorun yoktu. Sonrasında bu sorun olmaya başladı. Telefonu yeniden başlatınca bir süre sorun çözülüyor yada ne bileyim telefon bi süre ekran kapalı kalıp açınca tekrar düzeliyor bir garip ve sinir bozucu. Şuan selfie açılıyor Arka kamera çalışmıyor
Bilemiyorum.Arkadaş da var s22 sorun yok dedi az önce.Reddit üzerinde araştır sorunu.

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Tamam da hocam ne zaman gelecek yani bekliyorum ama hiç güncelleme gelmedi daha
Hocam bende de s22 var geçen günlerde one ui 6.1 geldi bana yakında sana da gelir güncellemeden sonra da duzelmezse donanımsal bir sorun olabilir

Basrii

80+ Bronze
Hocam bende de s22 var geçen günlerde one ui 6.1 geldi bana yakında sana da gelir güncellemeden sonra da duzelmezse donanımsal bir sorun olabilir
Hocam dediğim gibi ben telefonuma temiz bakarım sık sık silerim, hiç düşürmedim de bugüne kadar. Son şu güncellemeden sonra oldu hersey anlamadım gitti ve benim sinirimi bozuyor arka kameramin çalışmaması. Ya donanımsal olamaz diye düşünüyorum telefonu yeniden başlatınca kameram çalışıyor çokta güzel. Ama sonrasında yine eski haline dönüyor

Top Bottom