Neler Yeni

❌İndirim Bitti! S23 FE 256GB 20250TL TRENDYOL SATICI

Artarof

80+ Bronze
oyun testlerinde falan aslında iyi iş çıkarmış işlemci şarj süresi de fana değil günlük kullanıma uygun
Mesaj otomatik birleştirildi:

krem rengi de aynı fiyat trendyol satıcı anneler o tarz renkleri daha çok seviyor karar senin
yeşili beğendi :)

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
dostum orada idefix sitesindeki satıcılarla trendyol bir mi trendyol resmi satıcı benim attığım idefixtekiler kim olduğu belli olmayan saçma sapan satıcılar bu tarz yerlerden alınan cihazlarda sıkıntılar çıkabiliyor tavsiye etmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

fiyatına göre iyi bir telefon ben s23 kullanıyorum bütçesi olana s23 öneririm fakat s23 fe de f/p bir telefon
dostum sorunlumusun fiyatlarını görmen için attım indirim yokki sadece "Trendyoldaki" en ucuzunu atıp indirim katagorisinde paylasmıssın 20k lık cıhaz alırken zaten 100 TL 200tl yi kafayada takmazsın.

Qrsiem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Emirhan Acar
dostum sorunlumusun fiyatlarını görmen için attım indirim yokki sadece "Trendyoldaki" en ucuzunu atıp indirim katagorisinde paylasmıssın 20k lık cıhaz alırken zaten 100 TL 200tl yi kafayada takmazsın.
indirim var kardeşim sen sorunlu olabilir misin? hepsiburadaya bak bakıyım hepsiburada veya samsung türkiye satıcılı s23 fe 256 gb kaç lira? veya mediamarkt teknosaya bir bak oralarda kaç lira? telefonu alabileceğin bazı gücenli yerler vardır bunlardan birisi trendyol satıcısından almak ve şu an en ucuz fiyat onda olduğu için paylaştım işine yarayıp satın alanda var telefonu 200 liralık bir indirim değil en azından 2k kâr ettiren bir indirim ne kadar tatava yapmışsın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
922,453
Üyeler
143,155
Son üye
wiladew
Top Bottom