Neler Yeni

❌İndirim Bitti! S23 FE 256GB 20250TL TRENDYOL SATICI

Palo DAYI

80+ Silver
dostum orada idefix sitesindeki satıcılarla trendyol bir mi trendyol resmi satıcı benim attığım idefixtekiler kim olduğu belli olmayan saçma sapan satıcılar bu tarz yerlerden alınan cihazlarda sıkıntılar çıkabiliyor tavsiye etmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

fiyatına göre iyi bir telefon ben s23 kullanıyorum bütçesi olana s23 öneririm fakat s23 fe de f/p bir telefon
Hocam s23 almayı dusunuyorum sarj ve kamera açısından nasıl bir telefon ve tasarımı nasıl çerçeveler falan çok kalinmi tek elle kullanıma uygunmu

Qrsiem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Emirhan Acar
Hocam s23 almayı dusunuyorum sarj ve kamera açısından nasıl bir telefon ve tasarımı nasıl çerçeveler falan çok kalinmi tek elle kullanıma uygunmu
kamera çok güzel gece özellikle harika performans veriyor rakibi iphone 14 youtubedan kamera karşılaştırmasını izlemeni tavsiye ederim şarj konusu %100 pil kullanımında 7-8 saat arası ekran süresi alabiliyorum ben oyun oynuyorum sosyal medyada geziyorum dizi izliyorum oyundan oyuna şarj değişir tabii warzone gibi çok ağır oyun oynarsan daha hızlı gider şarjı tasarımı gerçekten premium ekran oranı yüksek çerçeveler normal ne kalın ne ince telefon 168gr zaten çok bir ağırlık yapmıyor hafif kullanımı kolay tek el ile kullanıma da uygun ekranı küçük gibi gelebilir mağazada bakarken ama alıştıkça daha iyi oluyor kılıf takınca da insan sanki daha büyükmüş gibi hissediyor ekran boyutu gayet yeterli sormamışsın ama söyleyim o konuda şüphen olmasın eğer devasa ekran sevmiyorsan cepte falan da insan rahat ediyor s23 ultra cepte tablet gibi duruyor resmen telefonu almanın tam zamanı medimarkette falan 29.800 olması lazım ben 2 hafta önce maalesef 32.500e aldım ben aldıktan sonraki gün 31k en son da güncel fiyatına geldi biraz şanssızım

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,112
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
bu cihaz 24k lardan çıkmıştı ,o paralara alınmazdı daha yi seçenekler vardı. Şuan oldukça lınabilir. Tek eksisi ,Exynos ve şarj süresi

Qrsiem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Emirhan Acar
bu cihaz 24k lardan çıkmıştı ,o paralara alınmazdı daha yi seçenekler vardı. Şuan oldukça lınabilir. Tek eksisi ,Exynos ve şarj süresi
oyun testlerinde falan aslında iyi iş çıkarmış işlemci şarj süresi de fana değil günlük kullanıma uygun

teşekkür ederim. anneler günü hediyesi olarak anneme alacaktım. 2 gün önce mağazaya gidip inceledim ama orada 22.499 diye almadım amazondan 21.270 falana alacaktım.

satıcı trendyol olanı tercih ederim

krem rengi de aynı fiyat trendyol satıcı anneler o tarz renkleri daha çok seviyor karar senin

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,112
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
oyun testlerinde falan aslında iyi iş çıkarmış işlemci şarj süresi de fana değil günlük kullanıma uygun

krem rengi de aynı fiyat trendyol satıcı anneler o tarz renkleri daha çok seviyor karar senin
Genel olarak exynos tercih edeceğim son model, kullandıkları performansı iyi olduğu için kabul edilebilir. Ama 25w kesinlikle yeterli değil. Redmi giriş seviye ekran telefona bile 67W koyuyor. 550-600 euroluk telefon için çok kötü. 23 plus bile 25 gerçi de neyse.

VatanTR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Hamit
S23 fe ile S23 arasında çok fark var mı ya arasında 10 bin tl fark var

Qrsiem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Emirhan Acar
S23 fe ile S23 arasında çok fark var mı ya arasında 10 bin TL fark var
en büyük farkı işlemci onun dışında öyle aman aman bir fark yok fe nin ekranı daha büyük s23 daha premium hissettiriyor fe daha kalın çervesi var s23ün ince o tarz farklar var bütçen varsa s23 al pişman olmazsın

Genel olarak exynos tercih edeceğim son model, kullandıkları performansı iyi olduğu için kabul edilebilir. Ama 25w kesinlikle yeterli değil. Redmi giriş seviye ekran telefona bile 67W koyuyor. 550-600 euroluk telefon için çok kötü. 23 plus bile 25 gerçi de neyse.
45w olsa daha iyi olur ama iphone da mesela 20w şarj süresi çok uzun sürmüyor sıkıntı olacağını sanmıyorum s23 var bende mesela şarj süresi baymıyor yeterince hızlı

Palo DAYI

80+ Silver
kamera çok güzel gece özellikle harika performans veriyor rakibi iphone 14 youtubedan kamera karşılaştırmasını izlemeni tavsiye ederim şarj konusu %100 pil kullanımında 7-8 saat arası ekran süresi alabiliyorum ben oyun oynuyorum sosyal medyada geziyorum dizi izliyorum oyundan oyuna şarj değişir tabii warzone gibi çok ağır oyun oynarsan daha hızlı gider şarjı tasarımı gerçekten premium ekran oranı yüksek çerçeveler normal ne kalın ne ince telefon 168gr zaten çok bir ağırlık yapmıyor hafif kullanımı kolay tek el ile kullanıma da uygun ekranı küçük gibi gelebilir mağazada bakarken ama alıştıkça daha iyi oluyor kılıf takınca da insan sanki daha büyükmüş gibi hissediyor ekran boyutu gayet yeterli sormamışsın ama söyleyim o konuda şüphen olmasın eğer devasa ekran sevmiyorsan cepte falan da insan rahat ediyor s23 ultra cepte tablet gibi duruyor resmen telefonu almanın tam zamanı medimarkette falan 29.800 olması lazım ben 2 hafta önce maalesef 32.500e aldım ben aldıktan sonraki gün 31k en son da güncel fiyatına geldi biraz şanssızım
Hocam oyun oynamıyorum pc olduğu için p de takılıyorum onun dışında herseyi cevapladiginiz için teşekkürler benim tek endişem sarjdi suan elimde m51 var 7000mah mobil veri üzerinden 10 saat araliksiz mobil legends oynadığım günleri hatırlıyorum 100den 20 ye falan düşüyordu wifi olsa daha da uzun sürer ama şuan oynamadığım için sorun yok suanki telefon cebime zor sığıyor artık daha küçük göze hoş gelen ve cepte rahatsız etmeyen telefon arıyorum s23 de çok öneriliyor sanırım intarnet üzerinden sipariş geçeceğim 28kya bulunabiliyor

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,812
İsim
Bilal Tepe
Evde çekiç yok aslında bunu alsam mı diye düşünüyorum çok iş yapıyor diyolar

xberke

80+
Bkfowjdwosk git önce bir telefonu eline al öyle konuşalım aslan parçası tuğla gibi
aldım elime ve gayet normal, iPhone 7 kullandım yıllarca ağır gelse bana ağır gelirdi, 15 pro max kullanıp bu pro modelleri de ağır diyen görmedim ama samsung yapınca ağır oluyor bu bütçede daha iyi bir telefon varsa söyleyin insanlar onu alsın.

Qrsiem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Emirhan Acar
aldım elime ve gayet normal, iPhone 7 kullandım yıllarca ağır gelse bana ağır gelirdi, 15 pro max kullanıp bu pro modelleri de ağır diyen görmedim ama samsung yapınca ağır oluyor bu bütçede daha iyi bir telefon varsa söyleyin insanlar onu alsın.
katılıyorum fiyatına göre alınabilecek en iyi telefon 14 proyla da ağırlıkları aynı ona ağır demezler ama

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,369
Üyeler
146,703
Son üye
realhamsi
Top Bottom