Neler Yeni

s23 hala alınır mı ?

walter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Harun Önder
yd olarak 15 bin tl'ye alıcam. iphone almak isterdim ama bu fiyata alabileceğim iphoneları görünce s23ün mantıklı olduğunu düşündüm. yaklaşık iki hafta içinde alacağım, bir de ben bu telefonu örneğin 1 yıl sonra satmaya kalksam değeri çok düşmüş olur mu?

BabaVoss7

80+ Silver
alınır. değeri düşer. yd daha çok düşer. ama 15k beleş gibi bişey bu telefona bence.

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,387
İsim
ismail
Kıyafet değiştirir gibi 1 yılda telefon değiştirmeyi düşünmeni sağlayan etmen nedir? Bir de kişisel verilerinizin depolandığı bir aygıtı başka birisine nasıl satabiliyorsunuz. Sadece merakımdan soruyorum.S23U alınır düz versiyonu alınmaz diye düşünüyorum.

Starlex

80+ Bronze
yd olarak 15 bin tl'ye alıcam. iphone almak isterdim ama bu fiyata alabileceğim iphoneları görünce s23ün mantıklı olduğunu düşündüm. yaklaşık iki hafta içinde alacağım, bir de ben bu telefonu örneğin 1 yıl sonra satmaya kalksam değeri çok düşmüş olur mu?
Alınır

walter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Harun Önder
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kıyafet değiştirir gibi 1 yılda telefon değiştirmeyi düşünmeni sağlayan etmen nedir? Bir de kişisel verilerinizin depolandığı bir aygıtı başka birisine nasıl satabiliyorsunuz. Sadece merakımdan soruyorum.S23U alınır düz versiyonu alınmaz diye düşünüyorum.
telefonumu yılda 1 değiştirmiyorum, değerinin ne kadar düşüp düşmeyeceğini anlamak için sordum, şu anki cihazımı 4 yıldır kullanıyorum ve hayır yeni telefon alınca eski telefonumu satmayacağım. ayrıca haberin yok sanırım sıfırlayabiliyoruz telefonlarımızı.

Top Bottom