Neler Yeni

iPhone 8 Plus Hala Alınır Mı?

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Bence alınmaz.

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Bu sene 7'nin fişini, seneye de 8'in fişini çeker Apple. iPhone'un da kullanılması için ha bire güncelleme alması gerekiyor, android gibi değil. Gidip 4500 lirayı ona vermek ölü yatırımdır hocam. Sizin yerinizde olsam aynı fiyatlara Anroid bir telefon alırım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

iPhone 6 güncelleme almadığı için kasıyor ve saçma sapan sorunlar oluşuyor bu arada.

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,262
İsim
Berk Atmaca
Şuan 8 kullanıyorum. Gayet yeterli. 2. el 2650'ye aldım kardeşime. Kendisi 11 aldı 8 bana kaldı :d 8 plusta alınır kullanılır. Sormak istediğin soru varsa sorabilirsin.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Bu sene 7'nin fişini, seneye de 8'in fişini çeker Apple. iPhone'un da kullanılması için ha bire güncelleme alması gerekiyor, android gibi değil. Gidip 4500 lirayı ona vermek ölü yatırımdır hocam. Sizin yerinizde olsam aynı fiyatlara Anroid bir telefon alırım.

iPhone 6 güncelleme almadığı için kasıyor ve saçma sapan sorunlar oluşuyor bu arada.
8in fişini çekmesi için henüz çok erken bence. Android alacak olsam 3kya sağlam cihazlar var. Ben kasmayan cihaz istiyorum.

Şuan 8 kullanıyorum. Gayet yeterli. 2. el 2650'ye aldım kardeşime. Kendisi 11 aldı 8 bana kaldı :d 8 plusta alınır kullanılır. Sormak istediğin soru varsa sorabilirsin.
Bir üst yorumdaki arkadaşım Apple fişini çeker seneye diyor 8+ için öyle mi olur sence.

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
8in fişini çekmesi için henüz çok erken bence. Android alacak olsam 3kya sağlam cihazlar var. Ben kasmayan cihaz istiyorum.

Bir üst yorumdaki arkadaşım Apple fişini çeker seneye diyor 8+ için öyle mi olur sence.
Git 5000 TL'ye A52s 5G al hocam, hiçbir sorun olmadan kasmadan donmadan güzelce kullan. 5g de var, geleceğe yönelik.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Git 5000 TL'ye A52s 5G al hocam, hiçbir sorun olmadan kasmadan donmadan güzelce kullan. 5g de var, geleceğe yönelik.
Androidler başta çok hızlı sonradan kasma donma oluyor ben tüm androidlerde bunu gördüm. Amiral gemisi olmadığı sürece sonradan hep kasıyor cihazlar. A52 çok kaliteli bir cihaz onu biliyorum da işte o da kasacak donacak. Ben androide güvenemiyorum nedense.

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Androidler başta çok hızlı sonradan kasma donma oluyor ben tüm androidlerde bunu gördüm. Amiral gemisi olmadığı sürece sonradan hep kasıyor cihazlar. A52 çok kaliteli bir cihaz onu biliyorum da işte o da kasacak donacak. Ben androide güvenemiyorum nedense.
Valla hocam ben diyeceğimi dedim, gerisi size kalmış.

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Arkadaşlar merhaba. Yıllardır android cihaz kullanıyorum ve artık yavaşlığından kasmasından donmasından bıktım. Hepimiz de biliyoruz ki Apple yazılım konusunda çok başarılı. Hala bugün bile iPhone 6 cihazlar kasmadan çalışabiliyor. Soruma gelirsek ben artık iPhone kullanmayı düşünüyorum. Önümüzdeki birkaç ay içinde bir cihaz alacağım. Maddi durumum iyi değil o yüzden alabileceğim maksimum cihaz 8 plus olacak. O da ikinci el tabii sıfırı hayatta alamam. 4500 TL civarında temiz ikinci el cihazlar var. Sizce hala alınır mı? Lütfen iPhone kötüleyecekler yorum yazmasın.
SE 2020 Al Geç Derim Ben.
Bataryası Sorun Olmuycaksa Tabi Size Çok Uzun Saatler Gittiğini Soyleyemiycem.

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,634
İsim
Yok
Ekran boyutu farkı çok sorun değilse SE 2020 daha iyi bir tercih olur bu arada. Kamera olarak da SE 2020 biraz daha iyi, işlemci olarak baya fark var zaten.

Pil konusunda ikisi de bir günü ancak çıkarabilecek cihazlar. İkisine de çok güvenme o konuda.

Top Bottom