Neler Yeni

S23 ultra artisi eksisi nedir yerine başka ne alinabilir ?

Whattyu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,583
İsim
Mert Can Ergün

şahin doğan

80+ Platinum
1 Ay önce kadar S23'ü ayak üstü deneyimleme şansım olmuştu (Bildiğim kadarı ile aynı ön kamerayı kullanıyor S23 Ultra ile S23).
Video performansına bakmadım ama fotoğraf performansı bana göre iPhone 12'den kötü geldi. bazı noktalarda daha iyi, mesela dinamik aralık ama ten rengi bana çok garip gelmişti. En ufak ışık değişiminde ten rengi ciddi değişiyordu. Şahsen bir iPhone kullanıcı olarak ben beğenmedim.
@HmzaY hocam güncellemeler ile renk optimizasyonunun geldiğini ve bu tarz sorunların düzeltildiğini söyledi. En güncel bilgiyi o verir.
Diğer S23 kullanıcısı @55superx hocamda yardımcı olur.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
1 Ay önce kadar S23'ü ayak üstü deneyimleme şansım olmuştu (Bildiğim kadarı ile aynı ön kamerayı kullanıyor S23 Ultra ile S23).
Video performansına bakmadım ama fotoğraf performansı bana göre iPhone 12'den kötü geldi. bazı noktalarda daha iyi, mesela dinamik aralık ama ten rengi bana çok garip gelmişti. En ufak ışık değişiminde ten rengi ciddi değişiyordu. Şahsen bir iPhone kullanıcı olarak ben beğenmedim.
Forumdaki @HmzaY hocam güncellemeler ile renk optimizasyonunun geldiğini ve bu tarz sorunların düzeltildiğini söyledi. En güncel bilgiyi o verir.
Teşekkür ederim hocamm

şahin doğan

80+ Platinum

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,273
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
@HmzaY hocam güncellemeler ile renk optimizasyonunun geldiğini ve bu tarz sorunların düzeltildiğini söyledi. En güncel bilgiyi o verir.
Yeni bir konu açtım hocam bilgin varsa onda da yorumunu bekliyorum değerli yorumların için teşekkür ederim
Ek sorularınızı sorabilirsiniz.

F.A. Idoll

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
Kamerası kötü değil fakat iphone ile kıyaslandığında elbette ona göre artıları eksileri olacaktır aynı şekilde iphone'un da eksileri artıları olacaktır

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,039
Üyeler
154,169
Son üye
Rafa Silva
Top Bottom