Neler Yeni

S24+ mı s23 ultra mı?

Mxphan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Samet karakoyunlu
Bütçe
45000
önümüzdeki ay yeni bir telefon alacağım ve hala kesin bir karar veremedim maalesef. İstediğim özellikler şu şekilde

-kamerası iyi ve kaliteli
-aksesuar bulması kolay
-uzun süre kasma donma yaşatmayacak
-6 7 yıl gibi bi süre kullanım sunabilecek
-6.4 inçden daha büyük ekranlı
-çok fazla oyun oynayan birisi değilim arada sıkıldığımda pubg,mlbb,wild rift,brawl stars tarzı oyunlar oynuyorum
-günlük kullanımda 1 günü rahat bi şekilde çıkaracak bi batarya

bu istediklerimi göz önünde bulundurduğumda en mantıklı telefon s24+ fakat herkes exynos işlemcili telefonları pek tavsiye etmiyor. bundan önce yurtdışı s24 ultra alıp server kayıt yaptırıp kullanmayı düşünüyordum fakat gördüğüm yorumlar ve deneyimler sebebiyle server kayıt işleminin pek sağlıklı olmadığını gördüm, herhangi bir bilginiz var mı acaba?
sizce s24+ mı almalıyım yoksa s23 ultra mı. bu arada s23 ultra 8/256 olacak muhtemelen bütçem ona yetiyor çünkü

başka telefon tavsiyesi olan varsa söylemesi herkes için iyi olur diye düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Erdem Oğuz
İphone 14 256 gb almak çok mantıklı 7 yıl dayanır. hiç sıkıntısı olmaz pilide iyi gidiyo 14ün . Donma zaten olmaz. Bir ekranı 0.3 inç küçük. Yd alacaksan s24 ultra al geç. Ama benmesela 16 çıktığı gün yd dan 16 pro max alacağım. 8 ay onu kullanırım Sonrada ay iphone 12 kullanırım.

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
709
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
önümüzdeki ay yeni bir telefon alacağım ve hala kesin bir karar veremedim maalesef. İstediğim özellikler şu şekilde

-aksesuar bulması kolay
-çok fazla oyun oynayan birisi değilim arada sıkıldığımda pubg,mlbb,wild rift,brawl stars tarzı oyunlar oynuyorum

bu istediklerimi göz önünde bulundurduğumda en mantıklı telefon s24+ fakat herkes exynos işlemcili telefonları pek tavsiye etmiyor. bundan önce yurtdışı s24 ultra alıp server kayıt yaptırıp kullanmayı düşünüyordum fakat gördüğüm yorumlar ve deneyimler sebebiyle server kayıt işleminin pek sağlıklı olmadığını gördüm, herhangi bir bilginiz var mı acaba?
sizce s24+ mı almalıyım yoksa s23 ultra mı. bu arada s23 ultra 8/256 olacak muhtemelen bütçem ona yetiyor çünkü

başka telefon tavsiyesi olan varsa söylemesi herkes için iyi olur diye düşünüyorum
İkisi arasından S23 Ultra. Bu arada Honor Magic 6 Pro ara sıra 49.000 TL'e iniyor bütçen artabiliyorsa onuda alabilirsin. Dediğin iki telefondan daha iyi.

Son düzenleme:

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,294
İsim
Mert Can Ergün

-aksesuar bulması kolay

@Yavuz Sultan Selim Kayıt yaptırmıştı s23 telefonuna o da yurt dışıydı

Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Ebubekir usta
Konuyla Alakasız Mesaj / Spam
İphone 14 256 gb almak çok mantıklı 7 yıl dayanır. hiç sıkıntısı olmaz pilide iyi gidiyo 14ün . Donma zaten olmaz. Bir ekranı 0.3 inç küçük. Yd alacaksan s24 ultra al geç. Ama benmesela 16 çıktığı gün yd dan 16 pro max alacağım. 8 ay onu kullanırım Sonrada ay iphone 12 kullanırım.
hayatınızda hiç *porçay-Mal* dinledinizmi?

turlikat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Turan Durmaz
8 gb ram 6-7 yıl götürmez 12 gb lık S23 ultra veya Honor Magic 6 Pro alabilirsin aslında S24+ da kötü bir cihaz değil ama samsung şu işlemci işini bir türlü tam beceremedi ama gelişiyorlar umarım snapdragon dan daha iyi hale gelirler.

Mxphan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Samet karakoyunlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Peki s24 ultra server kayıt için ne diyorsunuz telefonu eylülde alıp önümüzdeki sene yazın kayıt yaptırmayı düşünüyorum, server kaydının sıkıntıları var mıdır

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Erdem Oğuz
Peki s24 ultra server kayıt için ne diyorsunuz telefonu eylülde alıp önümüzdeki sene yazın kayıt yaptırmayı düşünüyorum, server kaydının sıkıntıları var mıdır
Güvenilir yere yaptırırsan sıkıntı olmaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir yer öneririm webtekno yd telefonlarını oradan getirmişti sanırım. Daha önce alışveriş yapmadım ama yerleri belli. Sıkıntı olmaz bence. Ben sorumluluk almıyorum.

Mxphan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Samet karakoyunlu
Alacağım kişi server kayıt işini de hallederiz drdi ben şu an sadece server kayıtla olusabilecek olumsuz şeyler var mı onu düşünüyorum

Top Bottom