Neler Yeni

S24+/S23+/S24 hangisi daha iyi?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

yooshi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Deniz Atasoy
Çoklu Konu, Spam
Bu üç telefonda aklım kaldı gün içerisinde genellikle oyun ve sosyal medya kullanıyorum.Kameram iyi olsun istiyorum.Pil hızlı bitmesin ve çok ısınmasın istiyorum.(çoğu işlemci ısınır ama fazla ısınmasın istiyorum.Ayrıca S24 serisini işlemciden dolayı kötüleyenler var kafam karıştı).

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
808
İsim
YILDIRIM
Bu aralar bende araştırıyorum s24+ hoşuma gidiyor yada yurt dışı server kayıtlı s23 ultra alıcam.

BabaVoss7

80+ Silver
Aralarında öyle aman aman bi fark yok üçününde pluslarda genel olarak ekran boyutu büyük oyun için işine gelşr belki. Bana s23 gayet yeterli gelşyor. İşlemcilerde 24ler exynos diye sevmiyorlar. Geri kalır bi yanı yok ama bende pek olumlu bakmıyorum şahsen önyargı diyebiliriz. Büyükmü istiyon küçükmü buna karar ver gerisi parana kalmış

yooshi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Deniz Atasoy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aralarında öyle aman aman bi fark yok üçününde pluslarda genel olarak ekran boyutu büyük oyun için işine gelşr belki. Bana s23 gayet yeterli gelşyor. İşlemcilerde 24ler exynos diye sevmiyorlar. Geri kalır bi yanı yok ama bende pek olumlu bakmıyorum şahsen önyargı diyebiliriz. Büyükmü istiyon küçükmü buna karar ver gerisi parana kalmış
s23 pil yetersiz ve çok ısındığını söylüyolar

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
808
İsim
YILDIRIM

BabaVoss7

80+ Silver
s23 pil yetersiz ve çok ısındığını söylüyolar
Lansman günğnden beri kullanıyorum adam akıllı ısındığını ggörmedim desem yalan olmaz naptığınıza bağlı oyun oyun oynnarsanız illahaki ısınacaktır ama öyle aman aman bi ısınma değil. Pil de boyuta oranla çoğu kişiye kötü geliryor. İnsanların beklentisi saçma bence. 120hz ekranla canavar gibi telefonu ne kadar kullanabilirsinki. Ben 80_20 arası kullnırım şarjı benim işimi görüyor . Sabah dolu alırım akşam 7 gibi tekrar doldururum.

yooshi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Deniz Atasoy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Lansman günğnden beri kullanıyorum adam akıllı ısındığını ggörmedim desem yalan olmaz naptığınıza bağlı oyun oyun oynnarsanız illahaki ısınacaktır ama öyle aman aman bi ısınma değil. Pil de boyuta oranla çoğu kişiye kötü geliryor. İnsanların beklentisi saçma bence. 120hz ekranla canavar gibi telefonu ne kadar kullanabilirsinki. Ben 80_20 arası kullnırım şarjı benim işimi görüyor . Sabah dolu alırım akşam 7 gibi tekrar doldururum.
Haklısın kanka senin dediğinin aynısını başka diyenlerde oldu.Samsung S24'ü her ülkeye SD Gen3 yapsaydı ne güzel tercihimiz belli olucaktı.Çok kafam karıştığı için technopat olsun donanım olsun baya konu açtım.Ben büyük ihtimal S23 Plus veya S24 Plus alıcağım.

turlikat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Turan Durmaz
2. el S23+ veya illa Sıfır istiyorsan S23U al geç S24 serisindeki işlemciye bulaşmam ben

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,780
Üyeler
156,981
Son üye
dinleyici921
Top Bottom