Neler Yeni

Yardım Saber rgb ctrl tuşu farklı çalışıyor?!

Enis Kurt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Enis Kurt
Sorunun videosu
Özetle;
Ctrl tuşuna bastığımda ctrl tuşunun normal fonksiyonunun aksine ctrl+alt+delete ekranı "0" "," " " gibi tuşlara basıyor.
Klavyenin rengini değiştiriyor, Windows tuşunu kilitliyor videoda da görüldüğü üzere.

Klavyeyi farklı bir bilgisayara taktığımda da aynı sorunu yaşıyorum. Klavyenin bir ayarından mıdır yoksa donanımsal bir arıza mıdır bilmiyorum. Bir yıldır bu klavyeyi kullanıyorum ve ilk defa böyle bir sorun ile karşılaşıyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz.

Xpertronic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
797
İsim
İlker Palalı
klavye de basmama sorunu yaşıyordum ben böyle bir problem yaşamadım hiç ama temizleme yaptın mı hiç tozdan kaynaklı olabilir belki

Enis Kurt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Enis Kurt
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayır daha önce hiç temizlemedim, dün akşam 1-2 defa oldu noluyo falan derken bugün tamamen gitti. Birde sadece ctrl tuşunda var diğer tuşların hiçbir sıkıntısı yok.

Birol Azak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
973
İsim
Birol azak
Klavyenin uygulamasını yükleyip ctrl tuşunda hangi fonksiyonun atalı olduğuna bakabilirsin

Enis Kurt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Enis Kurt
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Uygulamada da görünürde bir sıkıntı yok fakat tekrardan atama yapmaya çalıştım ctrl tuşuna bastığımda ekranda hızlı bir şekilde bir sürü tuş geçiyor. Sanki rastgele tuşlara aynı anda basılıyor gibi oluyor.

Ekler

• resim_2022-10-19_180941039.png
    resim_2022-10-19_180941039.png
    141.1 KB · Hit: 18

Birol Azak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
973
İsim
Birol azak
Uygulamada da görünürde bir sıkıntı yok fakat tekrardan atama yapmaya çalıştım ctrl tuşuna bastığımda ekranda hızlı bir şekilde bir sürü tuş geçiyor. Sanki rastgele tuşlara aynı anda basılıyor gibi oluyor.
Ozaman teknik bir sorun var gibi duruyor garantisi varsa garantiye gönder hocam.

federalper

80+ Silver
Arkadaşımda da aynı klavye vardı enter tuşunda bu sorunu yaşadı garantş dışında çözümü yok kronik bir sorun

Top Bottom