Neler Yeni

SAÇ UZATANLARA TAVSİYE

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,248
İsim
Lokman Doğan
Yani sağlık konusunda ilk önceliğim doktora başvurmanız herkesin saç tipi aynı değil. Doktorunuz saç tipinize bağlı olarak vitaminler önerebilir veya saç serumları . Ayrıca cidden saç mevzunu hiç kafaya takmayın saç döktürür

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
512
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
bioblas ile restorex mi neydi onu kullanıyorum kokusu falan güzel oluyor stresten uzak dur zaten dökülme azalıyor
Hocam stresten uzak dur deme bana, benim hayatımın tamamı stres zaten, o konuyu değiştiremem yani yapacak bir şey yok. Bioblas restorex tamamdır. Kokusu fln hiç önemli değil benim için, saça faydalı ise yeterli.

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,568
İsim
İsmi ismi.
Uzatma. Kullanışlı değil feminen duruyor. Erkek dediğin kısa saçlı büyük burunlu ve çirkin olur. Bu ne olum millet yüzüne bakım yapıyor uzatıp saçını bağlıyor. Piercingler falan. Ne ayaksınıs olm.
İroni di mi? sdfkjjs

serwintes

80+ Gold
Hocam stresten uzak dur deme bana, benim hayatımın tamamı stres zaten, o konuyu değiştiremem yani yapacak bir şey yok. Bioblas restorex tamamdır. Kokusu fln hiç önemli değil benim için, saça faydalı ise yeterli.
kokusu da güzel haldır şaldır kokusu var

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
512
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Yani sağlık konusunda ilk önceliğim doktora başvurmanız herkesin saç tipi aynı değil. Doktorunuz saç tipinize bağlı olarak vitaminler önerebilir veya saç serumları . Ayrıca cidden saç mevzunu hiç kafaya takmayın saç döktürür
Hocam kafaya takmıyorum zaten bende dökülme yok da hayattaki bazı şeyleri ister istemez takıyoruz kafaya, o kadar da olur yani napalım. Saç için hangi doktora gitmem lazım, dermatolog mu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

kokusu da güzel haldır şaldır kokusu var
Kokusu da güzelse ekstra iyi olur tabi

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
2-3 ayda bir berbere git. abi ben uzatıyorum de uçlardan falan alır toparlar. daha güzel uzar.

Mirlex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
Miraç
Hocam vallahi çok iyi olur saçı gürleştiriyorsa. Gür saçı seviyorum. Bu arada şampuan öneriniz var mı ya da başka saç bakım ürünleri? Şu an Pantene PRO-V Onarıcı ve Koruyucu kullanıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tipini mi, bence de çok değiştiriyor. Sakal da değiştiriyor mesela.
urban care biotin caffeine öneririm içinde slikon paraben vs. yok

serwintes

80+ Gold
bir de şöyle bir şey var mesela saçı 3 e vurdun bam diye saç uzatma saçlar güçsüz oluyor tavsiyem 4 5 ayda 2 3 kere kestir sonra uzat

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Taner Çinkılıç
Instagram
tnrcnklc07
Uzatma kardeşim uzatma kesmeye kıyamıyosun uğraşıp duruyosun :giggle:

Top Bottom