Neler Yeni

Saçım dökülüyor ne yapmalıyım

RuthlV5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Mert Kirazlı
Az önce duştan çıktım ve saçıma elimi her attığımda 2-3 tane saç teli geliyor zaten daha önceden saçımın ön kısımları baya bi dökülmüştü şimdi ilk defa bu kadar fazla döküldüğünü gördüm baba tarafımın saçı çok seyrek nerdeyse tüm amcalarımın çok az saçı var %70 kel galiba genetik bu ancak daha yaşım 18 ve şimdiden saçım seyreliyor ne yapıcam geciktirmenin bi yolu varmı saç bakım yağı vs yada vitamin eksikliğinden mi oluyor?

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,144
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Az önce duştan çıktım ve saçıma elimi her attığımda 2-3 tane saç teli geliyor zaten daha önceden saçımın ön kısımları baya bi dökülmüştü şimdi ilk defa bu kadar fazla döküldüğünü gördüm baba tarafımın saçı çok seyrek nerdeyse tüm amcalarımın çok az saçı var %70 kel galiba genetik bu ancak daha yaşım 18 ve şimdiden saçım seyreliyor ne yapıcam geciktirmenin bi yolu varmı saç bakım yağı vs yada vitamin eksikliğinden mi oluyor?
Doktora git . En dogru yolu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Saç da ektirebilirsin. Kellik Türkiye de yaygın zaten .

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
312
İsim
Görkem çetinkaya
Hocam direk doktora gidin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Ad
Abi berberden sonra falan banyo yaptıysan normal o. Sonuçta kesilen saçların hepsi dökülemiyor yani

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,048
İsim
Sarp Yılmaz
Şampuanını değiştir saç dökülmesine ve kepeğe karşı olanlarından al ayrıca bir doktora başvurun en önemlisi.

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,011
İsim
Lokman Doğan
Strese girme 2 3 tel normal sen strese girersen daha cok dökülür takmamaya çalış
Biotin çinko d vitamini al

RuthlV5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Mert Kirazlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Strese girme 2 3 tel normal sen strese girersen daha cok dökülür takmamaya çalış
Biotin çinko d vitamini al
tamamdır d vitamini takviyesini biri daha önermişti doktorada gidip bilgi alacağım teşekkürler yardım için

Top Bottom