Neler Yeni

saçlarımı nasıl bu şekile alıştırabilirim

Shiwa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Baran
saçlarımı nasıl şu şekil yapabilirim dağınık deniyor sanırım nasıl alışır saçlarım gür ve düzler baya düz olması kötü gözüküyor

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-06-01 151606.png
    Ekran görüntüsü 2024-06-01 151606.png
    53.3 KB · Hit: 101

ibrahimua

80+ Bronze
saçlarımı nasıl şu şekil yapabilirim dağınık deniyor sanırım nasıl alışır saçlarım gür ve düzler baya düz olması kötü gözüküyor
Düz saça bunu yapman biraz zor şey yapabilirsin saçın hafif nemliyken wax uygulayıp kurutma makinesiyle kurut. Kuruturken elinle saçını dağıt
Mesaj otomatik birleştirildi:

Düz saça bunu yapman biraz zor şey yapabilirsin saçın hafif nemliyken wax uygulayıp kurutma makinesiyle kurut. Kuruturken elinle saçını dağıt
Ben de düz saçlıyım ve malesef biraz zor oluyor ama ya ugrasıcaksın ya da biafrom su dalgası falan yaptırabilirsin.

Shiwa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Baran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben de düz saçlıyım ve malesef biraz zor oluyor ama ya ugrasıcaksın ya da biafrom su dalgası falan yaptırabilirsin.
sadece düz saç olsa halledilir de gür olması şekil vermeyi daha çok yoruyor düz saçlar için light model varmış onu deniyeceğim
biafrom su dalgası da yaptırmam dağınık durmuyor onda elimle dağıtmam lazım fotodaki gibi

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
866
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
sadece düz saç olsa halledilir de gür olması şekil vermeyi daha çok yoruyor düz saçlar için light model varmış onu deniyeceğim
biafrom su dalgası da yaptırmam dağınık durmuyor onda elimle dağıtmam lazım fotodaki gibi
ara makası attır sorna arkadasın dediği gibi yap başka yapabileceğin bir şey yok gibi

ibrahimua

80+ Bronze
perma yaptrir kadin kuaforlerinde var makinasi
Perma cok ince kalır hocam istedigi modele. Biafrom su dalgasu en mantıklısı onun dısında wax ile sekil verilebilir baska türlü olmaz hayal dünyasında yasanmamalı. Bu yolda bütün herseyi denedim ama başaramadım umarım arkadas basarılı olur

Forum Fedaisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
792
İsim
Bahadır
Perma cok ince kalır hocam istedigi modele. Biafrom su dalgasu en mantıklısı onun dısında wax ile sekil verilebilir baska türlü olmaz hayal dünyasında yasanmamalı. Bu yolda bütün herseyi denedim ama başaramadım umarım arkadas basarılı olur
en iyisi jilete vurmak kel kel geziyom cok rahat :D

Shiwa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Baran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
su dalgası olayını bilmiyom hiç görmedim ne oldugunu wax banada en mantıklısı geldi ama yorucak gibi de denemekten zarar gelmez traşı da ona göre olucam

ibrahimua

80+ Bronze
su dalgası olayını bilmiyom hiç görmedim ne oldugunu wax banada en mantıklısı geldi ama yorucak gibi de denemekten zarar gelmez traşı da ona göre olucam
Hocam su dalgası permanın daha büyük bigudiye sarılmıs hali işte kıvırcık değil de dalgalı saç yapıyor

Shiwa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Baran
Top Bottom