Neler Yeni

Yardım sadece LoL oynarken bilgisayarım aniden donuyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ahmet abdullah
Arkadaşlar bilgisayarım anlam veremediğim bir şekilde SADECE lol oynarken donuyor, lol den daha da ağır oyunlar oynuyorum fps düşüşü kasma donma vs olmadan rahatlıkla oynuyorum ama lol de dk 5 de oyun donuyor birisi bu konuda açıklık getirebilirmi ya, ssd ye baktım sorun yok , lol ü sildim yükledim, lol repair var onu da yaptım , pc günvellemeleri, format da attım bir cacık olmuyor sinirden elim ayağım titriyor :D

pc özellikler:
win 10 home sürüm 22H2
işlemci: AMD FX(tm)-6350 Six-Core Processor 3.90 GHz
ram: 16,0 GB
ekran kartı: gigabyte rx580 8gb

G4M3RLAV

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
g4m3r lav
format atın veya destek başvurun

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ahmet abdullah
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yukarı da format attığımı belirttim, destekte ki ekiplkerde aynısını diyor zaten

Kaizen 80+

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
Efe Kırmaz
Arkadaşlar bilgisayarım anlam veremediğim bir şekilde SADECE lol oynarken donuyor, lol den daha da ağır oyunlar oynuyorum fps düşüşü kasma donma vs olmadan rahatlıkla oynuyorum ama lol de dk 5 de oyun donuyor birisi bu konuda açıklık getirebilirmi ya, ssd ye baktım sorun yok , lol ü sildim yükledim, lol repair var onu da yaptım , pc günvellemeleri, format da attım bir cacık olmuyor sinirden elim ayağım titriyor :D

pc özellikler:
win 10 home sürüm 22H2
işlemci: AMD FX(tm)-6350 Six-Core Processor 3.90 GHz
ram: 16,0 GB
ekran kartı: gigabyte rx580 8gb
drop mu yiyorsun bildiğin donuyor mu? oyun içindeyken oyun ayarlarına girip hareket öngermeyi açıp deneyin. Ve fps yi sabitleyin

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ahmet abdullah
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
fps i sabitledim, bu sisteme rağmen oyunu en düşük ayarlara bile çektim sonuç aynı... çok ilginç olay

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,123
Üyeler
151,507
Son üye
batus35
Top Bottom