Neler Yeni

Valorant oynarken donuyor yeniden başlatmak gerekiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Muhammed Sefa Turhan
Arkadaşlar Merhaba Bu sorun son 3 haftadır karşılaşıyorum valorant oynayamıyorum . Oyuna giriyorum bir süre oynuyorum oyunun ortasındayken bir anda donuyor ekran var imleci
hareket ettirebiliyorum sesler de geliyor fakat hiçbir şey yapamıyorum alt+f4 görev yöneticisi hiç bir şey açılmıyor ekran valorantta kalıyor.
Yeniden başlatmak gerekiyor pc yi her defasında ne yaptıysam çözemedim internette bulamadım oyunu komple sildim Revo Uninstaller ile tüm dosyalarını da sildim tekrar temiz kurulum yaptım
ama yok yine aynı . Tüm sürücülerim güncel internetim iyi başka bir şey gelmiyor aklıma lütfen yardım edin. SADECE VALORANTTA OLUYOR Lol de olmuyor cs go da olmuyor diğer hiçbir oyunda yok böyle bir şey

Sistemim:
Laptop
İntel i72670QM 2.20ghz turbo ile 2.90
8 Gb ram
intel hd 3000 + nvidia gt630m
Windows 10 Pro 64 bit Superlite+Def

Bu sorundan önce sorunsuz bir şekilde 60 fps sabit oynuyordum sıcaklık değerlerim 80 üstüne çıkmıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar Merhaba Bu sorun son 3 haftadır karşılaşıyorum valorant oynayamıyorum . Oyuna giriyorum bir süre oynuyorum oyunun ortasındayken bir anda donuyor ekran var imleci
hareket ettirebiliyorum sesler de geliyor fakat hiçbir şey yapamıyorum alt+f4 görev yöneticisi hiç bir şey açılmıyor ekran valorantta kalıyor.
Yeniden başlatmak gerekiyor pc yi her defasında ne yaptıysam çözemedim internette bulamadım oyunu komple sildim Revo Uninstaller ile tüm dosyalarını da sildim tekrar temiz kurulum yaptım
ama yok yine aynı . Tüm sürücülerim güncel internetim iyi başka bir şey gelmiyor aklıma lütfen yardım edin. SADECE VALORANTTA OLUYOR Lol de olmuyor cs go da olmuyor diğer hiçbir oyunda yok böyle bir şey

Sistemim:
Laptop
İntel i72670QM 2.20ghz turbo ile 2.90
8 Gb ram
intel hd 3000 + nvidia gt630m
Windows 10 Pro 64 bit Superlite+Def

Bu sorundan önce sorunsuz bir şekilde 60 fps sabit oynuyordum sıcaklık değerlerim 80 üstüne çıkmıyor.
HDD ile alakalı olabilir mi valorant oynarken %100 disk kullanımı oluyor çünkü arkada sadece discord açık valorant ile beraber.

orhaninal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Orhan
Ya reis gözünü seviyim bi yardım et gta5 csgo r6 fifa fln 0 kasma çok akıcı oynuyorum valorantta donuyor ya çıldırmama az kaldı her şeyi yaptım yok olmuyo riota 50 tane bilet attım ne dedilerse olmuyo bi yardım et gözünü seveyim ya

Top Bottom