Neler Yeni

Saglamlisans keyi göndermedi

Fadelia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Doğukan Yazıcı
Hocam sıfır göndermiyorlar diye biliyorum, sıfır değil de tek kişilik. Bu şirketlerde kullanılan bir sürü bilgisayarı etkinleştiren kodlardan gönderiyorlar diye biliyorum ama sorunsuz çalışıyor. Ben 4 senedir kullanıyorum, formatlayınca da gitmiyor OEM olması lazım. Desteğe yazın çözerler, aynısı başıma geldi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ne kadara aldınız acaba
130 TL şu an sağlamlisansta Windows 11 pro

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Ahmet İhsan Bozacı
ne kadara aldınız acaba
Win11 PRO OEM Key 240 TL

Hocam sıfır göndermiyorlar diye biliyorum, sıfır değil de tek kişilik. Bu şirketlerde kullanılan bir sürü bilgisayarı etkinleştiren kodlardan gönderiyorlar diye biliyorum ama sorunsuz çalışıyor. Ben 4 senedir kullanıyorum, formatlayınca da gitmiyor OEM olması lazım. Desteğe yazın çözerler, aynısı başıma geldi.

130 TL şu an sağlamlisansta Windows 11 pro
Eğer o şekilde alacaksam hiç almayıp girer scriptle etkinleştiririm. Anakarta gömülen keylerden satın aldım. Görüldüğü gibi başkası kullandığı için de kullanamıyorum :ROFLMAO:

YazılımKafa

80+ Silver
Yaklaşık 1 saat önce saglamlisans'tan key aldım. Havale ile ödeme yapıp belirttikleri şekilde dekontu mail olarak attım. Ama bir saattir ses seda yok. Alan herkes 5-10dk içinde geldiğini söylüyor. Desteğe veya numaralarına yazdığımda da cevap yok. Ne kadar sürede gelir?
Pazar günü olduğu içindir. Normalde 10 dk da geliyor. Yarın gelir muhtemelen.

Fadelia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Doğukan Yazıcı
Win11 PRO OEM Key 240 TL

Eğer o şekilde alacaksam hiç almayıp girer scriptle etkinleştiririm. Anakarta gömülen keylerden satın aldım. Görüldüğü gibi başkası kullandığı için de kullanamıyorum :ROFLMAO:
Benim aldığım key de gömülü hocam, 30 TL ye almıştım 3 4 sene önce. Kaç kez format attım silinmedi. Sorunsuz çalışıyor. Neden güldünüz anlamadım sorun nedir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Furkan ASLAN
Dostum böyle olması çok normal Microsoft müşteri hizmetlerini arıyorsun sana bilgisayardaki kodları soruyor sonra aktif felan oluyordu her yerde böyle oluyor sana gönderilen mailde ne yapacağın yazıyor olmalı yada internete hata kodunu yaz zaten ne yapmam gerek anlatıyorlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Ahmet İhsan Bozacı
Dostum böyle olması çok normal Microsoft müşteri hizmetlerini arıyorsun sana bilgisayardaki kodları soruyor sonra aktif felan oluyordu her yerde böyle oluyor sana gönderilen mailde ne yapacağın yazıyor olmalı yada internete hata kodunu yaz zaten ne yapmam gerek anlatıyorlar
Dediğin şekilde yaptım ve etkinleştirildi teşekkür ederim. Ancak mailde yazmıyordu Windows'u aramam gerektiği.

Benim aldığım key de gömülü hocam, 30 TL ye almıştım 3 4 sene önce. Kaç kez format attım silinmedi. Sorunsuz çalışıyor. Neden güldünüz anlamadım sorun nedir?
Hocam sıfır göndermiyorlar diye biliyorum, sıfır değil de tek kişilik. Bu şirketlerde kullanılan bir sürü bilgisayarı etkinleştiren kodlardan gönderiyorlar diye biliyorum ama sorunsuz çalışıyor. Ben 4 senedir kullanıyorum, formatlayınca da gitmiyor OEM olması lazım.
Sende olan lisans OEM'dir evet ancak yazıp belirttiğin lisans türü farklı. İlk cümlende Retail etkinleştirmeden, ikinci cümlende ise KMS etkinleştirmeden bahsediyorsun. OEM (Hem senin hem benim aldığım) lisans türü bunlardan farklı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Yağız Efe Kuru
Windowsla iletişime geçmen gerek rezillik yazmışsın bide 🤣
hocam yarın sipariş ettiğim freedos sistem geliyor böyle bi yerden key almayı düşünüyorum ancak önce USB yardımıyla Windows 11 kurup sonra etkinleştiricem değil mi?

Fadelia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Doğukan Yazıcı
Dediğin şekilde yaptım ve etkinleştirildi teşekkür ederim. Ancak mailde yazmıyordu Windows'u aramam gerektiği.

Sende olan lisans OEM'dir evet ancak yazıp belirttiğin lisans türü farklı. İlk cümlende Retail etkinleştirmeden, ikinci cümlende ise KMS etkinleştirmeden bahsediyorsun. OEM (Hem senin hem benim aldığım) lisans türü bunlardan farklı.
KMS nerede yazıyor hocam :D Neyse sıkntı yok, iyi forumlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Ahmet İhsan Bozacı
Windowsla iletişime geçmen gerek rezillik yazmışsın bide 🤣
Al kardeşim bana gelen yönerge.
1722864268563.png

KMS nerede yazıyor hocam :D Neyse sıkntı yok, iyi forumlar.
KMS'nin yazmasına gerek yok tarifin o. 4 teker yolda gider dediğimde aklımıza otomobil gelmesinden farksız. Ne olduğuna bir göz at. Key Managment Service:

hocam yarın sipariş ettiğim freedos sistem geliyor böyle bi yerden key almayı düşünüyorum ancak önce USB yardımıyla Windows 11 kurup sonra etkinleştiricem değil mi?
İlk aşamada da ürün anahtarını girebilirsin, sonrasında da ürün anahtarını girebilirsin. Benim yaptığım gibi Microsoft'u araman gerekebilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,580
Üyeler
151,576
Son üye
Emre55-SS
Top Bottom