Neler Yeni

Sağlığım Hakkında sorularım var

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,658
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
arkadaşlar lise 3 e gidiyorum 2.dönem sınavları psikolojik olarak moral bozuyor önceden internet olsun tv olsun telefon olsun yapıcak bir şey buluyodum artık yapıcak bir şey bulamıyorum sıkıntıdan patlıcam napmam gerekir bilen var mı internette forumdan zevk alırdım artık forumdan bile zevk almıyorum napmalıyım

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dopamin detoksuna gidin

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,658
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,658
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hobi deyince çadır gitar mı geliyor aklına ? Çok dizi film izlemişsiniz hocam. :D Üstelik öneri isteyip önerenlere verdiğiniz cevaplarda çok hoş.
kanka şöyleki hobi denince akla dışarı çık bisiklet sür top oyna falan gelir demi + bunların hepsi ayrı para aile bütçesine zarar vermek istemem :D

cemtastan2301

80+ Gold
kanka şöyleki hobi denince akla dışarı çık bisiklet sür top oyna falan gelir demi + bunların hepsi ayrı para aile bütçesine zarar vermek istemem :D
Origami yapabilirsiniz, yeni dil öğrenebilirsiniz, yemek yapabilirsiniz, fotoğraf çekebilirsiniz yani bir çok hobi var, dediğim gibi filmlere bakıp hobiler bunlardır demeye gerek yok.

mert savage

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,216
İsim
mert
İlgilendiği Kategoriler
Dizi , müzik , bilgisayar donanımları , oyun hesap satışları , league of legend , okul , eğitim , giyim.
al netflix dizini izle

Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Emre
Tak maskeni dışarı çık biraz arkadaşlarınla buluş buluşabiliyorsan. İnsanlarla konuşmak iyi gelecektir.

Siri

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Final vermemiş animeleri izleyip finalini düşünerek daha çok strese girebilirsin o.O2

Top Bottom