Neler Yeni

Sahibinden de ilan görsellerimi kullanıyorlar

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Diğer okullardan hiçbir farkı yok daha basketbol sahası yeni yapıldı, futbol sahası yok gelişmiş üniversite değil normalde üniversitede kampüs olur ama burada kampüs olayı yok köye yaymışlar üniversiteyi köye gidip geliyorsun 😅. Gelirsen anlarsın her şey bir tarafta köyün içini geziyorsun bir binadan diğerine giderken. kiralar çok faiş ayrıca kıralanacak evde bulamıyorsun gerçi ben aile evimizde yaşadım sorun olmadı benim için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sahte ilanın mı
Evet

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Evet, ilana girenler sahte oldugunu öğrensin
Yazdım ancak engelledi sahte ilanın sahibi. Kendi ilanlarıma da soru sormadan birisi bir şey yazamıyorum ancak açıklama kısmına yazabilirim

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

GirayHan

80+ Gold
benim takıldığım nokta fligransız nasıl çekmiş fotoları.

normalde fligran üst üste binmez ufakta olsa bir kayma olur elemanın açtığı ilanda fligran hatasız görünüyor

sizin bu durumda yapacağınız şey bana göre mantıklı olan. ilanı kaldırıp farklı görsel ile tekrar ilan girmeniz. ben olsam bu şekilde yapardım. iki ilanı gören biri birinizden birini dolandırıcı olarak düşünecek ve ürünü sizden almaktan vazgeçecektir.

benim takıldığım nokta fligransız nasıl çekmiş fotoları.

normalde fligran üst üste binmez ufakta olsa bir kayma olur elemanın açtığı ilanda fligran hatasız görünüyor

sizin bu durumda yapacağınız şey bana göre mantıklı olan. ilanı kaldırıp farklı görsel ile tekrar ilan girmeniz. ben olsam bu şekilde yapardım. iki ilanı gören biri birinizden birini dolandırıcı olarak düşünecek ve ürünü sizden almaktan vazgeçecektir.
(iki ilanı gören biri birinizden birini dolandırıcı olarak düşünecek ve ürünü sizden almaktan vazgeçecektir.)
İşte benim de bu kişiden şikayetçi olmamdaki asıl sebeplerden birisi bu.
Bende anlamadım nasıl yapmış resmen görselleri benim telefonun galerisinden çekmiş gibi.
Evet farklı görsellerle değiştirmeyi düşündüm ancak adam benim sayemde bedavadan görsel edinmiş oldu o görseldeki arka plandaki evin içi benim evim. Yani ne diyebilirim ki insan çok şey söylemek istiyor ama yoruldum artık. Bu içerik çalmaktan daha farklı bir şey değil

GirayHan

80+ Gold
(iki ilanı gören biri birinizden birini dolandırıcı olarak düşünecek ve ürünü sizden almaktan vazgeçecektir.)
İşte benim de bu kişiden şikayetçi olmamdaki asıl sebeplerden birisi bu.
Bende anladım nasıl yapmış resmen görselleri benim telefonun galerisinden çekmiş gibi.
Evet farklı görsellerle değiştirmeyi düşündüm ancak adam benim sayemde bedavadan görsel edinmiş oldu o görseldeki arka plandaki evin içi benim evim. Yani ne diyebilirim ki insan çok şey söylemek istiyor ama yoruldum artık. Bu içerik çalmaktan daha farklı bir şey değil
bu konuda yasal olarak pek bir şey çıkmaz maalesef. sahibinden'in kendi sitesi içinde gerçekleşiyor konuya sahibinden'in müdahil olması lazım. müdahil olmuyorsa en fazla ticaret bakanlığına şikayette bulunabilirsin. fazlası çıkmaz maalesef. bu tarz insanlara bana göre min 2 yıl yatar vermedikten sonra bu olaylar hep olacak. yıllardır da oluyor. benim de başıma geldi eskiden. ben pek umursamıyorum artık. canınızı sıkmayın ticaret bakanlığına şikayet edin ürün görsellerini değiştirin gitsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,572
Üyeler
141,314
Son üye
dreameli
Top Bottom