Neler Yeni

Sahibinden Param Güvende ile 2. el laptop

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Mehmet Enes Özgün
Arkadaşlar selam, Param güvende ile 2. el bir laptop almak istiyorum bayağı araştırdım güzel bir laptop buldum ilanı paylaşmak istemiyorum hemen almayacağım için, kafamdakilere gelecek olursak benim alışverişi yaparken yapmam gerekenler neler kısaca özetlerseniz sevinirim. Forumdan bir kaç konu okudum belki oralarda yazılmayan farklı şeyler vardır diye yeni bir konu açmak istedim şimdide teşekkür ederim..

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,952
İsim
Hacı
Stress testi yapın.
Furmark + prime 95.

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Mehmet Enes Özgün
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ya bilgisayarın özelliklerini yazın ya da ilanı paylaşın. Kazık yemeyin diye söylüyorum :)
Haklısınız :) direk ilanın açıklamasını bırakayım
Fiyat 13250TL bu arada

Lenovo ipeapad gaming 3
RTX 3050 Ti
AMD Ryzen 5 5600h 6 çekirdekli işlemci
8 GB RAM
512 GB SSD
165 Hz %100 sRGB FHD ekran
2 hafta önce İtopya'dan alındı, 2 yıl garantili. Neredeyse kullanılmadı, sıfırdan farksız. Kutusu, faturası, garanti belgesi her şeyi mevcut. Yanında Lenovo marka gaming mouse hediyedir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Stress testi yapın.
Furmark + prime 95.
Teşekkür ederim ama ben güvence açısından dolandırılmamak için gerekli bilgiler için konu açmıştım. Yinede teşekkürler :)

Astra G

80+ Bronze
Haklısınız :) direk ilanın açıklamasını bırakayım
Fiyat 13250TL bu arada

Lenovo ipeapad gaming 3
RTX 3050 Ti
AMD Ryzen 5 5600h 6 çekirdekli işlemci
8 GB RAM
512 GB SSD
165 Hz %100 sRGB FHD ekran
2 hafta önce İtopya'dan alındı, 2 yıl garantili. Neredeyse kullanılmadı, sıfırdan farksız. Kutusu, faturası, garanti belgesi her şeyi mevcut. Yanında Lenovo marka gaming mouse hediyedir.
Sıfırı tam 15bin tl
Alınabilir fiyat yani üstelik sadece 2 haftalık cihaz gayet iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Mehmet Enes Özgün
Sıfırı tam 15bin TL
Alınabilir fiyat yani üstelik sadece 2 haftalık cihaz gayet iyi
Anladım, teşekkürler. Peki güvence dolandırılmama için falan bir tüyo/bilgi verebilirseniz çok mutlu olurum

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Mehmet Enes Özgün

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
553
İsim
can
Arkadaşlar selam, Param güvende ile 2. el bir laptop almak istiyorum bayağı araştırdım güzel bir laptop buldum ilanı paylaşmak istemiyorum hemen almayacağım için, kafamdakilere gelecek olursak benim alışverişi yaparken yapmam gerekenler neler kısaca özetlerseniz sevinirim. Forumdan bir kaç konu okudum belki oralarda yazılmayan farklı şeyler vardır diye yeni bir konu açmak istedim şimdide teşekkür ederim..
https://www.sahibinden.com/ilan/iki...-3-rtx-3050-ti-ryzen-5-5600h-1034977591/detay bulmak 3 saniye falan sürüyor hocam :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Mehmet Enes Özgün

WhoCares

80+ Gold
ram yetersiz bence bu aletin bi ram fiyatlarına bakin derim eğer ram fiyatı yüksek ise ve sıfırı ile aynı fiyata geliyorsa sıfır almayı tercih ederim ben tekrardan masraf cikmasin sonra :kekw:

mythrowib

80+ Silver
Param güvende ile alırsan 2 gün içinde iade edebiliyorsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Mehmet Enes Özgün
ram yetersiz bence bu aletin bi ram fiyatlarına bakin derim eğer ram fiyatı yüksek ise ve sıfırı ile aynı fiyata geliyorsa sıfır almayı tercih ederim ben tekrardan masraf cikmasin sonra :kekw:
600 küsür civarlarında hocam 8gb 3200mhz ddr4 bir ram
Mesaj otomatik birleştirildi:

O konuda bilgim yok ama bulduğunuz laptopları sorabilirsiniz :)
bu nasıldır acaba? edit:fiyat düşüklüğünün sebebi 25 haziran civarlarında mediamarktta 14.300 civarlarına düşmüş fiyatı. daha ucuza ilanlar da var lakin param güvende ile satmıyorlar ulaşıp konuştum fiyatı uygun olanlarla

Son düzenleme:
Top Bottom