Neler Yeni

Sakarya valisinin 23 Nisan fotoğrafı

Sen nasıl bir cahilsin la.Kendi isteğiyle açık olması ne kadar doğruysa kapalı olması da o kadar doğru.Eğer kendi isteği dışında kapalıysa o zaman sıkıntı vardır ancak kendi isteği veya zorla olduğunu kimse bilemez fotoğraf ile.O zaman açık gördüğümüz bir kıza da niye zorla açmışlar kapalı olmalı mı diyoruz saçmalığa bak.Hadi uza bre cahil..
Yallah arabistana

58_BaBaKoK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,564
İsim
Ahmet Tulumcu
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,027
İsim
Diyarhan
RTE nin önünü kapatmak 😡
MKA nın önünü kapatmak 👌

Bunların yatacak yeri yok aklı fikri zihinleri körelmiş dindar kesime oynamak. O kız a sorsan belki o halde olmak istemez ama neyse.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sen nasıl bir cahilsin la.Kendi isteğiyle açık olması ne kadar doğruysa kapalı olması da o kadar doğru.Eğer kendi isteği dışında kapalıysa o zaman sıkıntı vardır ancak kendi isteği veya zorla olduğunu kimse bilemez fotoğraf ile.O zaman açık gördüğümüz bir kıza da niye zorla açmışlar kapalı olmalı mı diyoruz saçmalığa bak.Hadi uza bre cahil..
Tabi efendim.

Ekler

• IMG-20220105-WA0008.jpg
    IMG-20220105-WA0008.jpg
    135.8 KB · Hit: 21

DA-MD2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Atatürk aslında Yossi Kohen beyler hem Erdoğan ile neden yan yana be Erdoğan ondan çok daha iyi (!)

kuremissle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Enes
dostum bir fotoğraf ile bilemeyiz haklısın ama başörtüsü dini bir konu olduğu için ve o yaştaki bir çocuğun dini olarak kapanması gerekli olmadığı için insanlar doğal olarak aile zoruyla olduğunu "düşünüyor"

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,305
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
Atatürk nerede?

‘Çocuk’ niye başörtü takıyor ergenliğe girmediği için muaf tutulmuyorm?

Alıntıyı görüntüle

Fotoğrafı sevdim aslında türkiyenin durumunu özetliyor
Atatürk yok adamın arkasında bence bilerek kapatmamıştır çocuk hakkındaki yorumun saçma istediği zaman takar aileside belki karışıyordur bu benim şahsi fikrim saygı duyun lütfen

DeH$et

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,173
İsim
Kaan Katırcı
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı.
Discord
KaanKa#3296
Çocuğun başörtüsü buradaki kimseyi ilgilendirmez. Atatürk'ü kasıtlı kapattiysa şaşırmam doğrusu.

PaLaaX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,784
İsim
𝓐𝓭ı 𝓨𝓸𝓴 𝓝𝓪𝓶ı 𝓥𝓪𝓻
Discord
𝑃𝑎𝐿𝑎𝑎𝑋#7322
Başörtüsü neden bu kadar zorunuza gitti ?
özgürlük yokmu ülkede ?
Evet yok
Çocuğun başörtüsü buradaki kimseyi ilgilendirmez. Atatürk'ü kasıtlı kapattiysa şaşırmam doğrusu.
Duyar gibi olcak biraz ama şuan bu çocuk istismar altında
Mesaj otomatik birleştirildi:

dayısı boş yapıyon şuan
kızın başörtüsünden sanane ve ne gereksiz duyar yapıyorsun
Sokakta çocukları taciz edenlere sesin çıkıyor ama

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Her şeyde bir art niyet aramaya gerek yok.

Top Bottom