Neler Yeni

ŞAMPİYON Fenerbahçe mi? galatasaray mı?

ŞAMPİYON

• Oy kullanan toplam üye
    61

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Fener 5-0
gs 2-2 benim tahminim de bu şekilde. 1-1 de olabilir. ama beraberlikte %100 EMİNİM. parası olan değerlendirsin ytd.
Ya ben tiyatro olacağını düşünüyorum böyle GS 80 dakikaya yenilgi ile girip fenerliler böyle şampiyonluk kutlamalarına başladığı zaman çakacaklar iki golü sonra oturtacaklar fenerlileri

SS Alpha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
659
İsim
Talha Açıkgöz
GS kaybeder FB berabere kalırsa intihar etmeden önce kaloriferci ile aliyide yanımda götürecem

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,528
İsim
umt
Discord
umt#4257
gese maçı 1-1 berabere bitecek
fener maçı 4-1 bitecek

Emsal

80+ Silver
Eğer Malatyaspor’a giden doğan Şahin gibi teşvik vs olay olmazsa gs için çok zor maç olcak bence

soprano

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
ömer
Biz oluruz şüphem yok da ne bi heves kaldı ne bi keyif. saçma sapan bi sezon kim şampiyon olacaksa olsun da 2010lardaki futbol ruhu geri gelsin.

Emsal

80+ Silver
Biz oluruz şüphem yok da ne bi heves kaldı ne bi keyif. saçma sapan bi sezon kim şampiyon olacaksa olsun da 2010lardaki futbol ruhu geri gelsin.
Hocam fenerbahce şuanki takımın ruhundan ve futbolundan 2010lardakinden bile daha memnun fb geçen haftaki maçta ruhu da karakteri de her şeyi taraftarlarına ispat etti bugün şampiyon olamazsa bile o kadar memnun bitecek ki maç ,maç sonu görürsün ,sıkıntı galatasarayda

soprano

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
ömer
Hocam fenerbahce şuanki takımın ruhundan ve futbolundan 2010lardakinden bile daha memnun fb geçen haftaki maçta ruhu da karakteri de her şeyi taraftarlarına ispat etti bugün şampiyon olamazsa bile o kadar memnun bitecek ki maç ,maç sonu görürsün ,sıkıntı galatasarayda
demek istediğim bu değil. eskiden maçlar sahada oynanırdı şimdi hakemler ayrı fiyasko oyuncular ayrı fiyasko her pozisyonda kendini yere atmalar falan saçma sapan kararlar. tff ye diyecek bir şey yok zaten. çocukluğumu gerçekten çok şanslı bir nesil olarak yaşadığımı düşünüyorum. Eskiden futbol oynanıyordu şimdi yersen :)

RONALDINHO

80+ Silver
demek istediğim bu değil. eskiden maçlar sahada oynanırdı şimdi hakemler ayrı fiyasko oyuncular ayrı fiyasko her pozisyonda kendini yere atmalar falan saçma sapan kararlar. tff ye diyecek bir şey yok zaten. çocukluğumu gerçekten çok şanslı bir nesil olarak yaşadığımı düşünüyorum. Eskiden futbol oynanıyordu şimdi yersen :)
valla dediklerini yapan takım senin desteklediğin takım. o halde destekleme.

soprano

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
ömer
valla dediklerini yapan takım senin desteklediğin takım. o halde destekleme.
dostum senin benimi kalmadı at gözlükleriyle bakmak yerine kendi takımının yaptıklarını da gör isterim. ben zaten futboldan soğudum bu tür olaylar yüzünden. şu anda fener de şampiyon olsa gs de şampiyon olsa helal bir şampiyonluk değil o yüzden bi gram heves kalmadı içimde. konuşacak çok şey var da bi anlamı yok. tek beklentim seneye avrupada keyifli bi sezon geçirmek başka da bir isteğim yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,686
Üyeler
145,234
Son üye
unhappy egemen
Top Bottom