Neler Yeni

⚽⚽ Şampiyonlar Ligi | Galatasaray - Manchester United ⚽⚽

MauroEmanuel Icardi

80+ Bronze
Akşamı maç için tahminleriniz nedir.
Sanchez olmayacak sakatlıktan dolayı onun yerine nelsson olacak son zamanlarda nelssonun formu kötüye gidiyor ins hata yapmaz
2-1 Galatasaray kazanır diye düşünüyorum
Bol kartlı geçer

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,890
İsim
.
Akşamı maç için tahminleriniz nedir.
Sanchez olmayacak sakatlıktan dolayı onun yerine nelsson olacak son zamanlarda nelssonun formu kötüye gidiyor ins hata yapmaz
2-1 Galatasaray kazanır diye düşünüyorum
Bol kartlı geçer
Usta 2-1 mi biter bilmiyorum ama bu maç kazanılmalı kazanırlarsa çıkacaklar

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Galatasaray kazanır ya da berabere biter. Manchester United kazanmayı defterinden silmiş.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,878
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
benim berabere biter gibime geliyor.

Öğrenen_biri

80+ Bronze
Şimdi ben kaç maçtır arkadaşlarıma da söylediğimi alanya maçında yaptı sonunda okan hoca. Keremin ayağı bi çekilmeli kulübede düşünsün artık adam ne bitiriciliği var ne de koşusu. Mertens(sadece alanya maçı için değil) ilk 11de başlasın ve değişiklik yapılırsa da keremi kullanmasın. Velevki oyuna dahil olup çok iyi oynarsa eyw ama riske girilemez ucl maçlarında. O zaman rahatlıkla manu tam kadroda çıksaydı bile alırız.

COMMANDERR

80+ Bronze
bence 3,bitirip uefa da oynarsak daha güzel olacak. Prestij açısından şampiyonlar ligi önemli ama uefa da daha güzel şeyler yapacağımıza inanıyorum.
kerem yerine bu maç kesinlikle mertens 10 numara da oynaması gerekiyor. kaan torreira ikilisi ortasahada olması lazım. angelinho kesinlikle 11 olması gerekir. Malesef zaha sevdasına haksız yere keremi de harcırıyoruz onun yeri sol açık

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,668
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
1701256143303.png

bu adama güvenin (ceket kendi imalatımız yıkama ile geçmeyen boyadan yapıldı)

MauroEmanuel Icardi

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bence 3,bitirip uefa da oynarsak daha güzel olacak. Prestij açısından şampiyonlar ligi önemli ama uefa da daha güzel şeyler yapacağımıza inanıyorum.
kerem yerine bu maç kesinlikle mertens 10 numara da oynaması gerekiyor. kaan torreira ikilisi ortasahada olması lazım. angelinho kesinlikle 11 olması gerekir. Malesef zaha sevdasına haksız yere keremi de harcırıyoruz onun yeri sol açık
Kerem direk olmamalı :) zaha sevdası değil başka seçeneğin yok zaten keremi alsan 10 topun 7sini kaptırıyor zaha hiç bişey yapmasin vucudyla top saklıyor bu maç şov yapar bence zaha

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,668
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri

COMMANDERR

80+ Bronze
Kerem direk olmamalı :) zaha sevdası değil başka seçeneğin yok zaten keremi alsan 10 topun 7sini kaptırıyor zaha hiç bişey yapmasin vucudyla top saklıyor bu maç şov yapar bence zaha
Adamın hakkını yememek lazım.
Nelsonda aynı . Bu ikili olmasa geçen sezon şampiyon olamazdık. Nelsona 15 verdiler vermedik , şimdi yerin dibine sokuyorlar adamı

JSezar

80+ Silver
Bol gollü olacak gibi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
973,854
Üyeler
153,953
Son üye
BrandonCrosby