Neler Yeni

🔥İndirim Samsung 4K 65 İnç Televizyon 25000 TL

UmutYiğit

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,314
İsim
Umut Yiğit Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Klavye
Philips'i alın 120 hz var bu 60 hz iş görmez.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam oyun oynamayacak kişiler için 60hz TV haddinden fazlasıyla yeterli çoğu dizi film 30 FPS çekiliyor.

Oneole

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Ozan Tufan
Bu konudaki ürün mü yoksa , bu mu ?

Vatanda 21250₺ düşüyor.
Bende bunun 65ini almayı düşünüyorum ama hiç elle tutulur yorum bulamadım, siz ne düşünüyorsunuz tv hakkında?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam oyun oynamayacak kişiler için 60hz TV haddinden fazlasıyla yeterli çoğu dizi film 30 FPS çekiliyor.
Standart karasal tv izlenen ev için en az 65inç 35k civarında tv tavsiyeniz var mı?
Bunu düşünüyorum ama emin de olamadım hem miniled olması da cezbetti.

Feignclound

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
671
İsim
Mehmet Ali
Öyle mi düşünüyorsunuz. Oyun oynayacak değilim tabi de , bilemedim.

ReyJovick

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
rt
Bu konudaki ürün mü yoksa , bu mu ?

Vatanda 21250₺ düşüyor.
Bu miniled diğeri Samsung edge LED bu sene ki modellerde parlaklık seviyesi artmış olsa bile ph daha canlı görüntü verecektir, sam'in arayüzü ph arayuzunden daha iyi bu modellerde android yok. Sam daha incedir kenar aydınlatması dolayısıyla ayrıca kumandası daha ufaktir, yinede miniled daha avantajlı.
Samde karanlık sahneler net değildir ph de aydınlık sahneler karanlığa taşar ikisininde teknolojik tasarımından kaynaklı sam'in 8k modelini kullanıyor ve onda dahi yaşıyorum sorun değil karakteristik bir şey ve çözümü oledde onda da fiyatlar ortada.
Sam giriş seviyesi modeli ph orta seviyede
Ph servis biraz meşakatlidir alıp kullanacağım diyen kullanıcıda çok şey ister bir dönem satmış biri olarak söylüyorum.
Ucuz satmalarinin sebebi sanıyorum arayüzü ya tanıtmak yada istedikleri rakamları elde edememeleri yada başka bir şey her türlü 15 gün kullanım hakkınız var sanıyorum online alışverişte.

edit;
fiyatların sebebi stok bitirme 89 koduyla başlayan yeni seriler gelmeye başlamış anladığım kadarıyla.
yeni hatırladığımdan şunu ekleme gereği duyuyorum samsung "24 model CU serilerinin bazı modellerinde Renkler soluktur özellikle sıcak renkler turuncu kırmızı vs. Q serisi ve üzeri haricinde bulaşmayın yada görmeden almayın.

Son düzenleme:

Feignclound

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
671
İsim
Mehmet Ali
Bu miniled diğeri Samsung edge LED bu sene ki modellerde parlaklık seviyesi artmış olsa bile ph daha canlı görüntü verecektir, sam'in arayüzü ph arayuzunden daha iyi bu modellerde android yok. Sam daha incedir kenar aydınlatması dolayısıyla ayrıca kumandası daha ufaktir, yinede miniled daha avantajlı.
Samde karanlık sahneler net değildir ph de aydınlık sahneler karanlığa taşar ikisininde teknolojik tasarımından kaynaklı sam'in 8k modelini kullanıyor ve onda dahi yaşıyorum sorun değil karakteristik bir şey ve çözümü oledde onda da fiyatlar ortada.
Sam giriş seviyesi modeli ph orta seviyede
Ph servis biraz meşakatlidir alıp kullanacağım diyen kullanıcıda çok şey ister bir dönem satmış biri olarak söylüyorum.
Ucuz satmalarinin sebebi sanıyorum arayüzü ya tanıtmak yada istedikleri rakamları elde edememeleri yada başka bir şey her türlü 15 gün kullanım hakkınız var sanıyorum online alışverişte.
Hocam bir de Vestel 70U9600 modeline ne dersiniz ? 20k fiyatı var. Tanıdık bir teknoloji mağazasında çalışıyor o yardımcı oluyor.

Arda_07

80+ Bronze

Feignclound

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
671
İsim
Mehmet Ali
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri