Neler Yeni

Samsung CRG5 Monitör aldım. H.O G.O ?

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
399
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu
100 hz monitörler çıktı piyasaya çok fazla. O yüzden fiyatları biraz düştü. Birde dezenflasyona geçiş yapıyor ülke haliyle biraz dolardada düşüş oldu. Hepsi birden yani. Samsung'un fiyatlandırma politikalarıda buna meyilli.
Evet hatta Abdullah abi piyasanın en ucuz oyuncu monitörü videosunu çekmişti. 100 hz msi onu alacaktım ama stok bittiği için alamadım. Onun yerine samsung aldım ve daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
selman baştürk

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
399
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,240
İsim
SEYF
ben geçmiş olsun diyenlerdenim hocam. Çok fazla ghostinge sahip bana göre

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,701
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Hayırlı olsun fena değil

Ayet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Ayetullah Taylan
la ben bunu 2400tl iken başka forumda konusunu açmıştım alınır mı? diye bana f/p gelmişti, linç yedim.

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
399
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu

Rusty_Cohle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
554
İsim
Rusty
G.o diyorum. Ghostingsiz Va panel görmedim ki ben amazondan iki kere iadeli msi ve Samsung almıştım.tabii ki de ghosting çıktı.Suan ips panel kullanıyorum, ips panelde de ips glow olayi var ama ghostinge göre kabul edilebilir seviyede oluyor

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
399
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu
G.o diyorum. Ghostingsiz Va panel görmedim ki ben amazondan iki kere iadeli msi ve Samsung almıştım.tabii ki de ghosting çıktı.Suan ips panel kullanıyorum, ips panelde de ips glow olayi var ama ghostinge göre kabul edilebilir seviyede oluyor
anladım hocam

Ysuflix

80+ Gold
hocam umarım ghosting yüzünden bilgisayardan bıkmassınız.
hocam abartmayın allah aşkına bende 27 inc va kullanıyorum azcık ghosting var devasa ghosting yok çok abartmaya gerek yok :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

ghostingsiz va kaçınılmaz zaten. ama çok aşırı değil. abartmaya gerek yok alınmaz çöp değil yani.

Senerr

80+ Bronze
la ben bunu 2400tl iken başka forumda konusunu açmıştım alınır mı? diye bana f/p gelmişti, linç yedim.
Bizim ülkemizde olmasa da bu tür VA kullanıcıları kalabalık. Türkiye'de forumlarda daha çok IPS tayfa baskın geliyor ama. Linç konusuna geleceksem de tamamen saçma bir olay. Linçlerini üreticilere göstereceklerine tüketicilere gösteriyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben geçmiş olsun diyenlerdenim hocam. Çok fazla ghostinge sahip bana göre
Bana kalırsa da fazla ghostinge sahip ama 3100 TL ile 100 hz alamıyoruz artık. Sadece Cooler Master GA241 var 3100 TL paraya başka da yok direkt 75 hz almaya mecbursun. 75 hz ile 144 hz arasında akıcılık farkında değer gibi görünüyor.

Tabii burada siparişi gelince konu sahibinin yorumu da önemli. :D
Hayatında daha önce VA kullanmayanların eli ayağı birbirine girebiliyor panikten. :kekw:

Son düzenleme:
Top Bottom