Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung Galaxy A34 128 GB 9.499 TL

Mr.Cerrah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Burak
bir sonuca varamazsak samsungun sitesinden ogrenci indirimi ile m34 almak mantıklı mı sizce

oguz-han

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Oğuzhan D
Benim fatura da oluşturulmuş IMEI yok. İnşallah düzeltilir

Rusty_Cohle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
630
İsim
Rusty
Beyler bunlar IMEI falan eklemez. MH ye güvenmeyin daha demin konuştum artık bu kaçınca konuşmam basım ağrıdı artık. 72 saat sonra kesilecek diyor,dedim kesilmiş zaten fatura her şey yazıyor diyorum tek IMEI yok diyorum. Talepte bulundum tekrar 72 saatte düzenlenecek diyor. Nedir bu 72 saatin özelliği, "afetlerde altın saat var 72 saat" o da ordan mi çektiniz bu saati 😁 Google Amazon IMEI yazdım 1 ton bu konuda şikayetler var. Hani yeni bir şey değil kaç senelik şikayetler önüme çıktı.

Mr.Cerrah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Burak
MH ile konuştuğumda konu ile ilgili bir ton şikayet var muhtemelen olumsuz bir sonuç çıkacağını belirttiğimde bana öğrenci indirimi ile ilgili bir çok talep geldiği için toplu olarak olumlu sonuç çıkacaktır içiniz rahat olsun diyor umarım kolpa değildir

yakupaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
yakup ayyildiz
Beyler bunlar IMEI falan eklemez. MH ye güvenmeyin daha demin konuştum artık bu kaçınca konuşmam basım ağrıdı artık. 72 saat sonra kesilecek diyor,dedim kesilmiş zaten fatura her şey yazıyor diyorum tek IMEI yok diyorum. Talepte bulundum tekrar 72 saatte düzenlenecek diyor. Nedir bu 72 saatin özelliği, "afetlerde altın saat var 72 saat" o da ordan mi çektiniz bu saati 😁 Google Amazon IMEI yazdım 1 ton bu konuda şikayetler var. Hani yeni bir şey değil kaç senelik şikayetler önüme çıktı.
72 saatte de gelmiyor ben 14ünde başvurdum düzeltilecek ama net bir süre veremiyorum diyor müşteri hizmetleri

ExPeror

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Cenk
Faturası düzenlenen oldu mu hiç? Hala bekletiyor süreyi uzatıyorlar

kralmali

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Mehmet Ali Yosunkaya
boşuna imei faturaya yazılacak diye beklemeyin. bundan öncesinde amazondan 4 5 telefon aldım hiçbirinde imei yazmıyordu uğraştım bir türlü yazdıramadım. müşteri hizmetlerine de deseniz boş bana da defalr ca ilgileneceğiz vs dediler boş. ilk indirim zamanında konuda uyarmıştım.

man a man

80+ Bronze
boşuna imei faturaya yazılacak diye beklemeyin. bundan öncesinde amazondan 4 5 telefon aldım hiçbirinde imei yazmıyordu uğraştım bir türlü yazdıramadım. müşteri hizmetlerine de deseniz boş bana da defalr ca ilgileneceğiz vs dediler boş. ilk indirim zamanında konuda uyarmıştım.
Xiaomi telefonlarda yazıyor. Diğer markalarda sıkıntı çıkıyor
1700305920167.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
ecs
Amazondan MH ile görüştüğümde faturada istediğim gibi imei'nin yer alacağını söyledi. Ama tc kimlik numaramın yazmadığını fark etti ve uyardı mecburen siparişi iptal etmek zorunda kaldım.

MustafaaY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Mustafa Yeşilyurt
Amazon imei konusunu çözecek gibi geliyor bana

MustafaaY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Mustafa Yeşilyurt

yakupaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
yakup ayyildiz
arkadaşlar tekrar bir müşteri hizmetleriyle iletişime geçin fatura için benden kimlik bilgilerimi tekrar düzenlememi istedi yarında imei bilgili fatura hesabınıza yüklenicek dedi bilginiz olsun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
980,297
Üyeler
155,079
Son üye
Yahya kaptan
Top Bottom