Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung Galaxy Buds 3 Pro 4499 TL

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
425
İsim
Mehmet Eyüp Atan
memnunum yani genel olarak güzel buds 2 prodan aman aman bi farkı yok ama parasına değer bence. samsung telefonu olanlar için özellikle güzel
Samsung yok iPhone var şimdilik kullanılır mı? Yurtdışına taşınınca o zaman alırım diye düşündüm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Samsung olmayınca ne olur hangi özellikleri çalışmıyor

BabaVoss7

80+ Silver
Samsung yok iPhone var şimdilik kullanılır mı? Yurtdışına taşınınca o zaman alırım diye düşündüm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Samsung olmayınca ne olur hangi özellikleri çalışmıyor
çoğu şeyi çalışır bi eksiklik hissetmezwin heralde. ama markaya göre optimizasyon olsun kullanışlılık olsun daha iyi oluyor haliyle. bende full samsung ekosistemi var o yüzden alıyorum

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
425
İsim
Mehmet Eyüp Atan
çoğu şeyi çalışır bi eksiklik hissetmezwin heralde. ama markaya göre optimizasyon olsun kullanışlılık olsun daha iyi oluyor haliyle. bende full samsung ekosistemi var o yüzden alıyorum
Bende alıcam da gidecem zaten TR de 80K verene kadar 30K ya alırım :D

Manwee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Halil
Son Gelişme: Müşteri temsilcisini aradım sabah 8:30 da işleme alınmış sisteme girilmiş 10 gün içinde kod tarafınıza SMS ve mail ile gönderilecek dediler. Ara ara kontrol edin sistem otomatik gönderecek dediler bilginiz olsun.
valla banada aynısı dediler bir 10 gün daha bekle şimdi göndereceklerini de pek düşünmüyorum .d

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,694
Üyeler
154,448
Son üye
pavilion01
Top Bottom