Neler Yeni

Samsung Galaxy M52 telefonu olanlar bakabilir mi

AS A SKORZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
328
İsim
Mustafa Karakuş
Merhaba arkadaşlar dün satın aldığım m52 evime geldi ama şöyle bit şey farkettim ekrana açılı bakınca beyazlar olması gerektiği gibiyken 90 derece(tam karşıdan) bakınca beyazlar sarımsı gözüküyor mavi ışık filtresi falan kapalı sizce garantiye göndermelimiyim yoksa amoled ekran olduğundan böyle mi? Bir videoda beyazların sarımsı gözükme gibi bir sorunu olmadığı belirtilmişti.

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
AMOLED ekranlar genelde böyle. Beyazları soğuk mavi renkte veremiyorlar.
Görüntü ayarlarına girip renk seçenekleri çubuğunu soğuğa çekin. Bir de Normal ile Canlı arasında deneme yanılmayla bir bakın, hangi ayar hoşunuza giderse.

Savaş Satış

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Savaş Satış
İlgilendiği Kategoriler
Silah Adana
Merhaba arkadaşlar dün satın aldığım m52 evime geldi ama şöyle bit şey farkettim ekrana açılı bakınca beyazlar olması gerektiği gibiyken 90 derece(tam karşıdan) bakınca beyazlar sarımsı gözüküyor mavi ışık filtresi falan kapalı sizce garantiye göndermelimiyim yoksa amoled ekran olduğundan böyle mi? Bir videoda beyazların sarımsı gözükme gibi bir sorunu olmadığı belirtilmişti.
abimde var ayarlardan renk seçeneklerinden düzeltebilirsin amoledler böyle

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,582
İsim
Oğuzhan Şahin
Genel olarak ilk izleniminiz nasıl. Sepette sipariş veriyordum tam bi sorayım. Hepsiburadada 5250tlye düşmüş

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Bu arada ekran koruyucu var mı telefonda? Bazı ekran koruyucular sarımsı gösteriyor. IPS ekranlı iPhone'uma bir ekran koruyucu çekmiştim, sanki night mode devamlı açık gibi sarı gösteriyordu. Aynı gün söktüm attım.

AS A SKORZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
328
İsim
Mustafa Karakuş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Genel olarak ilk izleniminiz nasıl. Sepette sipariş veriyordum tam bi sorayım. Hepsiburadada 5250tlye düşmüş
Genel izlenim iyi gerek 120hz ekranı gerek 5g işlemcisi Ram olarak bence fiyatını hakeden bir telefon. Ben 5400 TL ye almıştım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada ekran koruyucu var mı telefonda? Bazı ekran koruyucular sarımsı gösteriyor. IPS ekranlı iPhone'uma bir ekran koruyucu çekmiştim, sanki night mode devamlı açık gibi sarı gösteriyordu. Aynı gün söktüm attım.
Evet ekran koruyucu var çıkartıyımmı

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Genel izlenim iyi gerek 120hz ekranı gerek 5g işlemcisi Ram olarak bence fiyatını hakeden bir telefon. Ben 5400 TL ye almıştım

Fabrikadan çekilense çıkartmayın, ekstra kendiniz taktıysanız diye dedim

AS A SKORZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
328
İsim
Mustafa Karakuş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,582
İsim
Oğuzhan Şahin

O zaman sipariş vereyim ya daha mantıklı bir şey yok gibi

AS A SKORZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
328
İsim
Mustafa Karakuş
Hmmm şimdi sökün diyeceğim bir şey değişmeyecek verdiğiniz paraya yazık olacak. Bir dediğim ayarları yapın, AMOLED ekranlı başka cihaz varsa onlarla karşılaştırın, baktınız son ihtimal ekran koruyucu kaldı o zaman sökersiniz
Kuzenimde de aynı telefondan var ondan bakacağım teşekkürler

Top Bottom