Neler Yeni

İnceleme Samsung Galaxy S23 ve Galaxy Buds 2 Pro

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,062
İsim
Mehmet Yılmaz
Arkadaşlar zaten telefon ve kulaklık ile ilgili bir ton inceleme var fazla detaya girmeyeceğim. Önce ki telefonum Poco X3 NFC yazılım olarak S23 çok daha iyi ve kullanması keyifli. Hız olarak arada dağlar var ilk defa amiral gemisi telefon kullanıyorum bambaşka bir şey. X3 NFC de Buds 2 proyu kullanırken arabaların çok geçtiği yerlerde kopmalar oluyordu S23 de bu kopmalar artık olmuyor, kulaklığın ANC si çok iyi çalışıyor ayrıca ortam sesi modu da çok iyi. Kulaklık tiz ağırlıklı ama dolby atmosu otomatik yapıp ekolayzır ayarını da pop yaparsanız dengeli ve kaliteli kulağa hoş gelen bir ses elde edebilirsiniz yada ekolayzır ile uğraşabilirsiniz ama ben bu ayarlarda kulaklıktan baya keyif alıyorum parçanın tüm detaylarını duyabiliyorsunuz bass larıda güzel Samsung codec ile baya bi fark oldu kalitede X3 NFC de orta segment kulaklık performansı veriyordu. S23 ün resim ve video kalitesi de mükemmel. Tek olumsuz yanı ücretsiz temalar çok kötü, ücretliler ise çok iyi ama pahalı.

Talha Celik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Talha Çelik
hocam bende 1 hafta öncesinde s23 aldım önerdiğiniz ayar veya özellik falan var mıdır

BabaVoss7

80+ Silver
Arkadaşlar zaten telefon ve kulaklık ile ilgili bir ton inceleme var fazla detaya girmeyeceğim. Önce ki telefonum Poco X3 NFC yazılım olarak S23 çok daha iyi ve kullanması keyifli. Hız olarak arada dağlar var ilk defa amiral gemisi telefon kullanıyorum bambaşka bir şey. X3 NFC de Buds 2 proyu kullanırken arabaların çok geçtiği yerlerde kopmalar oluyordu S23 de bu kopmalar artık olmuyor, kulaklığın ANC si çok iyi çalışıyor ayrıca ortam sesi modu da çok iyi. Kulaklık tiz ağırlıklı ama dolby atmosu otomatik yapıp ekolayzır ayarını da pop yaparsanız dengeli ve kaliteli kulağa hoş gelen bir ses elde edebilirsiniz yada ekolayzır ile uğraşabilirsiniz ama ben bu ayarlarda kulaklıktan baya keyif alıyorum parçanın tüm detaylarını duyabiliyorsunuz bass larıda güzel Samsung codec ile baya bi fark oldu kalitede X3 NFC de orta segment kulaklık performansı veriyordu. S23 ün resim ve video kalitesi de mükemmel. Tek olumsuz yanı ücretsiz temalar çok kötü, ücretliler ise çok iyi ama pahalı.
bende buds 2 watch 5 ve s23 aldım aynı zamanda. subatın 2 sinde ilk çıktığı gün almıştım. Gerçekten dediğin gibi. ben 26 ya aldım telefonla saati şimdi kaç oldu malum. yinede ucuz bence. şimdide fold 5 düşünüyorum sadece katlanır telefonu merak ettiğimden dolayı..

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,062
İsim
Mehmet Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam bende 1 hafta öncesinde s23 aldım önerdiğiniz ayar veya özellik falan var mıdır
Ben kullanmaya başlayalı 1 hafta olmadı daha
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şarjı Poco x3 NFC den daha iyi gidiyor, ekran kalitesi çok iyi adaptif yenileme hızı çok iyi Poco da direk 120 ye çekince şarjı hızlı bitiyordu. Ses kalitesi olarak Red mi note 11 pro ile karşılaştırdım onun sesi daha yüksek ama ses kalitesi olarak aralarında dağlar kadar fark vardı. Benim poco nun sesi kötüleşmeye başlamıştı o yüzden onunla karşılaştırmadım.

Son düzenleme:

Sametpnrc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
MSP
Bende şu aralar Buds 2 pro almayı düşünüyorum telefonun samsung olmasından dolayı(A34 5G). Herhangi bir sorunla karşılaştın mı? Arama yaparken boğuk ses oluşuyor mu?

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,062
İsim
Mehmet Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende şu aralar Buds 2 pro almayı düşünüyorum telefonun samsung olmasından dolayı(A34 5G). Herhangi bir sorunla karşılaştın mı? Arama yaparken boğuk ses oluşuyor mu?
Yok kardeşim muhteşem kulaklık alabilirsin gönül rahatlığıyla

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,885
Üyeler
153,310
Son üye
Sternenlicht
Top Bottom