Neler Yeni

🔥İndirim Samsung Galaxy SmartTag 2 EI-T5600 Akıllı Takip Cihazı 529TL

GirayHan

80+ Gold
Tık hızında 600/100TL kuponu kullanın + nays varsa daha da uyguna gelir dip rakam.

Tık Hızında Kuponlar

thebizzon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Yunus Emre Yalçınkaya
Ben bunu gps gibi kullanmak istiyorum.Kardeşim nereye gittiğini söylemiyor mesela çaktırmadan cebine atıp takip etmem mümkünmü bilgin varmı?

GirayHan

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben bunu gps gibi kullanmak istiyorum.Kardeşim nereye gittiğini söylemiyor mesela çaktırmadan cebine atıp takip etmem mümkünmü bilgin varmı?
3 tane smarttag'ım var kullanıyorum. evet bu mümkün. çocuklar, hayvanlar, yaşlılar ve araçlar'da kullanılıyor.

frknhrmnc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Furkan Harmancı
Airtag mi daha iyi çalışıyor bu mu? Motorsiklet için kullanmayı düşünüyorum.

GirayHan

80+ Gold
Airtag mi daha iyi çalışıyor bu mu? Motorsiklet için kullanmayı düşünüyorum.
iki ürün de konum doğruluğu olarak aynı. smarttag'ın bu versiyonu daha yeni. arttırılmış konum doğruluğuna sahip pil ömrü daha uzun vb vb. bende motosikletimde kullanıyorum.

BabaVoss7

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,185
İsim
Ali yılmaz
eğer nispeten kalabalık bir yerdeyseniz almanızı tavsiye ederim nüfus olarak düşük olunca cihazlardanj aldığı gönderdiği için veriyi pek mantıklı değil iki tane kullanıyorum bir anahtarımda bir motorda. bazen alıyo konmları bazen almıyor. kalabalığa göre genelde.

GirayHan

80+ Gold
eğer nispeten kalabalık bir yerdeyseniz almanızı tavsiye ederim nüfus olarak düşük olunca cihazlardanj aldığı gönderdiği için veriyi pek mantıklı değil iki tane kullanıyorum bir anahtarımda bir motorda. bazen alıyo konmları bazen almıyor. kalabalığa göre genelde.
kasaba köy genelde samsung kullanır türkiyede en çok tutulan marka telefon aslına bakarsak 40 50m kullanıcısı olduğu söyleniyor ne kadar doğru bilmiyorum türkiye nufusunun yarısından fazlası hemen hemen.

ama atıyorum dağın başında bi yerdeysenız sorun olabilir. ping atıcaksın etrafta insanın olması gerekiyor ve kullanıcının da olması lazım samsung telefona sahip ki %100 vardır. mağarada yaşanmıyorsa tabi. bu cihazlarda önemli olan tek ping. bunu attığın an yerini tespit edebilmek önemli. anlık veri saniyelik veri almak için motorların elektronik aksamını bozdurup turuncutakip gibi cihazlara yönelmek lazım ki bir çok üretici elektrik tesisatında yapılacak değişimlerden dolayı motoru garanti dışı bırakıyor. aküyü yediklerinden bahsetmiyorum bile.

bu açıdan düşününce 500 liraya 1 yıl yetecek 30 liralık pille sıfır masraf motoru takip edebilirsin. ayrıca bu cihazlar aşırı küçük olduğu için motorda harika bir şekilde saklanabiliyor. benim koyduğum yerde mesela hırsızın tespit edip sökmesi için takım çantasına ve 2 saate ihtiyacı var :D

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Volkan
Geçen hafta 549 TL'ye aldım samsung telefonunuz varsa çok işe yarıyor

GirayHan

80+ Gold
birde galaxy cihazlarda smartag finder bölümü var mesela hırsız motoru gözüne kestirdi adamda galaxy telefon varsa açar etrafı bi tarar motorda olduğunu görünce de vazgeçecektir. bu açıdan kimse düşünmüyor ama ek olarak caydırıcı bi konu bu da. ben çembere aldım motorun konumunu motor belirlediğim konumdan ayrıldıgı an telefonuma özel bir uzun borazan zil sesi koydum. çemberin dışına çıktığı an benim telefon bağırıyor resmen :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Furkan Ekici
iki ürün de konum doğruluğu olarak aynı. smarttag'ın bu versiyonu daha yeni. arttırılmış konum doğruluğuna sahip pil ömrü daha uzun vb vb. bende motosikletimde kullanıyorum.
Bunu nasil kullaniyoruz samsung uygulamasi ilemi yoksa samsung telefon mu olmasi lazim

GirayHan

80+ Gold

hashus01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Hasan Hüseyin
Vade farksız taksit de olsa tadından yenmezdi

YiğitAysul

80+ Silver
Bende n11den zamanında nassın yıldönümü kampanyasından 430 e fln gelmişti gayet kaliteli ürün fakat merkezi bir yerde yaşamak etkili

Top Bottom