Neler Yeni

Samsung Galaxy Tab S7 FE mi yoksa Huawei Matepad 11 mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ege
Bütçe
10000
Ders çalışmak için tablet arıyorum(laptop ağır ve abim de kullandığı için telefondan çalışmak zorunda kalıyorum).Telefon ekranı çok küçük geldiğinden dolayı tablet aramaya başladım.Çok kişi önerdi diye huwaei tabletlere baktım ama bu işlerden gram anlamıyorum.Oyun oynamicam,sadece ders çalışmalık ama uzun süre gitsin yani çabuk eskimesin.İncelemeleri izledim,huawei'nin kalemi diğer kalemlere göre kötüyken Samsung'un iyi.Yazılımsal şeyler olarak da samsung daha elverişli.Huawei alırsam klavyeli kap ücretsiz gelirken kalem 1k ödemem gerekiyor ama samsung alırsam kalem ücretsiz ama kabına ücret ödemem gerekiyor.Huawei 128 gb depolama 6gb ram iken Samsung'da ise 64 gb depolama,4 gb ram var.Hangisini almalıyım sizce:

Bu arada başka marka/model önerileriniz varsa söylerserseniz mutlu olurum ^^

atilla_zg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
atilla üzgün
Eler samsung telefon kullanmıyorsunuz ekosistem olarak s7 fe alınordı ama metead 11 de işlemci çok güçlü

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Ders çalışmak için tablet arıyorum(laptop ağır ve abim de kullandığı için telefondan çalışmak zorunda kalıyorum).Telefon ekranı çok küçük geldiğinden dolayı tablet aramaya başladım.Çok kişi önerdi diye huwaei tabletlere baktım ama bu işlerden gram anlamıyorum.Oyun oynamicam,sadece ders çalışmalık ama uzun süre gitsin yani çabuk eskimesin.İncelemeleri izledim,huawei'nin kalemi diğer kalemlere göre kötüyken Samsung'un iyi.Yazılımsal şeyler olarak da samsung daha elverişli.Huawei alırsam klavyeli kap ücretsiz gelirken kalem 1k ödemem gerekiyor ama samsung alırsam kalem ücretsiz ama kabına ücret ödemem gerekiyor.Huawei 128 gb depolama 6gb ram iken Samsung'da ise 64 gb depolama,4 gb ram var.Hangisini almalıyım sizce:

Bu arada başka marka/model önerileriniz varsa söylerserseniz mutlu olurum ^^
Ders için S7 FE öneririm şahsen. Samsungun kalemi de çok iyi S Notes uygulaması da not almada gayet iyi.

Vergi indiriminden yararlanmayacaksan S9 FE de bakabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ege
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ders için S7 FE öneririm şahsen. Samsungun kalemi de çok iyi S Notes uygulaması da not almada gayet iyi.

Vergi indiriminden yararlanmayacaksan S9 FE de bakabilirsin.
Vergi indirime sahip değilim maalesef :( ama s7 fe ile s9 fe arasında çok fiyat farkı yok s9 fe daha cazip geldi.

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,330
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
S9 FE öğrenci indirimi ile iyi fiyata geliyor samsung sitesinde vade farksız taksit avantajı falanda var. büyük ekran isteğini anlıyorum ama s7fe aşırıya kaçabilir 12.4 inc bi tabletin boyutuna herhangi bi mağazadan bak derim. ben s9 fe kullanıyorum memnunum her türlü işimi görüyor

quietbebek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
742
İsim
Batuhan
ipad 9. nesil eski mi kalır özelliklere bakılınca diğer modellere göre huawei baya önde gibi

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ege
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
S9 FE öğrenci indirimi ile iyi fiyata geliyor samsung sitesinde vade farksız taksit avantajı falanda var. büyük ekran isteğini anlıyorum ama s7fe aşırıya kaçabilir 12.4 inc bi tabletin boyutuna herhangi bi mağazadan bak derim. ben s9 fe kullanıyorum memnunum her türlü işimi görüyor
Aslında çok büyük ekran istemiyorum,kütüphanede işimi görsün yeter kafasındayım.Huawei'nin klavyeli kabı çok cezbetti beni ahahahahahah samsung'un klavyeli kabı var mı merak ettim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ipad 9. nesil eski mi kalır özelliklere bakılınca diğer modellere göre huawei baya önde gibi
İpad iyi güzel de kalemi çok pahalı,maalesef tableti alırım ama kaleme param yetmez.

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,330
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
Aslında çok büyük ekran istemiyorum,kütüphanede işimi görsün yeter kafasındayım.Huawei'nin klavyeli kabı çok cezbetti beni ahahahahahah samsung'un klavyeli kabı var mı merak ettim.
klavye varda pahalı knk huawei de google yok ve güncelleme almayı daha erken bitirecek sen bilirsin o klavye heves bence kalem her türlü işini görüyor tabi yazmayı seviyorsan

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Mesaj otomatik birleştirildi:

İpad iyi güzel de kalemi çok pahalı,maalesef tableti alırım ama kaleme param yetmez.
iPad alma kaleme para veremezsen ortada kalıyorsun. Bende de iPad var kalemsiz iyi gitmiyor mecbur satacağım sanırım.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Amazondan da 300-500₺ arasında kalemler var. Ben onu kullanıyorum güzel.F/P.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
İmdirimle bile vergi dilimine girmiyor değil mi o cihaz? Kendim için soruyorum.

Top Bottom